
У Києві проходять масштабні навчання з протидії коронавірусу. Наразі підготували 500 ліжок для госпіталізації людей з підозрою на це захворювання. Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко на брифінгу перед початком навчань, передають Патріоти України.
Ці відділення будуть в таких закладах: Олександрівська лікарня, Київська міська лікарня №4, Київська міська лікарня №9, в міських дитячих клінічних лікарнях №1 та №2, в дитячій інфекційній лікарні в Київському медичному центрі репродуктивної та перинатальної медицини.
За словами Кличка у всіх цих закладах є всі необхідні засоби індивідуального захисту, витратних матеріалів та дезінфекційних засобів, які потрібні для надання допомоги.
Також підготували дві бригади екстреної медичної допомоги для транспортування осіб з підозрою на коронавірус. Для цих людей розгорнули 500 ліжок: 237 для дорослих, 200 для дітей та 63 – для вагітних,
– сказав Кличко.
В інфекційних відділеннях підготували 78 боксів та реанімаційні відділення забезпечені засобами для забезпечення штучної вентиляції легенів. Для випадків ускладнення епідеміологічної ситуації передбачили додаткові відділення. За необхідністю їх перепрофілюють для госпіталізації пацієнтів. В них є додатково 185 ліжок для ізоляції людей.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...