В Японії відреагували на слова Путіна про Курили та двосторонню співпрацю

Кацунобо Като. Фото: ТАСС.

Слова президента Російської Федерації Володимира Путіна щодо спільної економічної діяльності двох держав на Курильських островах прокоментував генеральний секретар уряду Японії Кацунобо Като. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на РІА «Новости».

Зокрема, Като нагадав, що напередодні візиту прем'єр-міністра Російської Федерації Михайла Мішустіна на Ітуруп російський президент дав йому вказівку надати остаточну форму пропозицій щодо спільної діяльності на островах, а також висловив надію на їх виконання.

Політик з Японії підкреслив, що хотів би утриматися від припущень щодо намірів Москви. Але він підкреслив, що Токіо енергійно проводить переговори з Російською Федерацією з цього виду взаємодії між двома державами.

​«Ріверайн – 2021»- відстоїмо Дунай від агресора разом: В місті Тульча стартували українсько-румунські маневри ВМС

вівторок, 28 вересень 2021, 22:05

Сьогодні, 28 вересня в місті Тульча, Румунія, в урочистій обстановці було відкрито двосторонні українсько-румунські маневри «Ріверайн – 2021». Захід очолили командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа та командувач Морс...

Наперекір всім ворогам: В небі над окупованим Донецьком літав тактичний безпілотник ЗСУ Bayraktar (фото)

вівторок, 28 вересень 2021, 21:45

Вперше недалеко від лінії бойового зіткнення на Донбасі виконував бойові завдання один з турецьких ударних тактичних безпілотних літальних апаратів Вауraktar ТВ2, які раніше були закуплені для ЗСУ. Про це повідомляє блогер під ніком «Черговий ООС» в св...