В ЄС натякнули на припинення фінансової допомоги Україні через рішення КСУ

Євросоюз розглядає інституції для боротьби з корупцією як найважливіший інструмент для втілення реформ.

В Європейському Союзі нагадали, що надання фінансової допомоги Україні пов'язане з незалежними, ефективними і вільними від політичного тиску антикорупційними органами. Про це йдеться в ексклюзивному коментарі Представництва Євросоюзу в Україні, передають Патріоти України.

"Європейський Союз розглядає інституції для боротьби з корупцією, створені після Революції гідності на вимогу українського народу, як найважливіший інструмент для перетворення України і для більш тісних політичних і економічних зв’язків з ЄС. Величезна допомога ЄС, в тому числі фінансова, у різних сферах, відповідно безпосередньо пов’язана з антикорупційними органами, котрі працюють незалежно, ефективно і є вільними від політичного або іншого тиску", - наголосили в Представництві ЄС.

Також в заяві сказано, що якщо з’явиться запит від української влади, то Євросоюз "буде готовий надати допомогу щодо обрання шляхів відновлення необхідної правової визначеності, що було також у випадку попередніх рішень Конституційного суду, пов’язаних з антикорупційними інституціями".

Джерело: УНІАН

Ще чотири європейські країни приєдналися до антиросійських санкцій за агресію проти України

вівторок, 24 листопад 2020, 0:25

Ще чотири країни приєдналися до європейських санкцій щодо Росії через агресію проти України. Персональні санкції щодо 41 особи та 28 організацій будуть діяти до 15 березня 2021 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Ради Європи...

Радник Єрмака розповів про свої стосунки з проросійським пропагандистом Шарієм

вівторок, 24 листопад 2020, 0:19

Радник Єрмака Михайло Подоляк переконує, що наразі немає жодних взаємин із проросійським журналістом Анатолієм Шарієм. Хоча підтвердив, що свого часу вони разом працювали, зазначають Патріоти України. Як зауважив радник керівника ОПУ, він був редакторо...