В ЄС натякнули на припинення фінансової допомоги Україні через рішення КСУ

Євросоюз розглядає інституції для боротьби з корупцією як найважливіший інструмент для втілення реформ.

В Європейському Союзі нагадали, що надання фінансової допомоги Україні пов'язане з незалежними, ефективними і вільними від політичного тиску антикорупційними органами. Про це йдеться в ексклюзивному коментарі Представництва Євросоюзу в Україні, передають Патріоти України.

"Європейський Союз розглядає інституції для боротьби з корупцією, створені після Революції гідності на вимогу українського народу, як найважливіший інструмент для перетворення України і для більш тісних політичних і економічних зв’язків з ЄС. Величезна допомога ЄС, в тому числі фінансова, у різних сферах, відповідно безпосередньо пов’язана з антикорупційними органами, котрі працюють незалежно, ефективно і є вільними від політичного або іншого тиску", - наголосили в Представництві ЄС.

Також в заяві сказано, що якщо з’явиться запит від української влади, то Євросоюз "буде готовий надати допомогу щодо обрання шляхів відновлення необхідної правової визначеності, що було також у випадку попередніх рішень Конституційного суду, пов’язаних з антикорупційними інституціями".

Джерело: УНІАН

Хіти тижня. Боїться смерті та просить не видавати родичам: Донька соратника Кадирова втекла через сексуальну орієнтацію (відео)

п’ятниця, 18 червень 2021, 3:00

У Дагестані поліція забрала з кризової квартири жительку Чечні, яка втекла від сім'ї через сексуальну орієнтацію. Є інформація, що дівчина – донька соратника Рамзана Кадирова. Як розповіла дагестанська журналістка та правозахисниця Світлана Анохіна у с...

Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді