В ЄС схвалили угоду про спрощення автоперевезень з Україною: Що це означає

Європарламентарі схвалили угоду між Європейським союзом, Україною та Молдовою щодо спрощення перевезення вантажів. Дане рішення дозволить налагодити вантажне транспортне сполучення, порушене через повномасштабне вторгнення Росії, передають Патріоти України.

"Оскільки український повітряний простір було закрито для цивільних перевезень, а морський експорт сильно обмежений, Україні необхідно знайти альтернативні шляхи автомобільного транспорту для експорту своїх запасів зерна, палива, продуктів харчування та інших товарів. Так само страждає Молдова, яка потребує альтернативних транзитних маршрутах через ЄС і допомоги в транзиті українських товарів через свою територію", - йдеться в повідомленні на сайті Європейського парламенту.

Нові договори замінять ті, що були підписані раніше. Документи тимчасово дозволять перевізникам України, Молдови та ЄС здійснювати транзит через зазначену територію та працювати без відповідних дозволів.Також угода дозволить українським водіям використовувати свої водійські права та сертифікати для в'їзду в ЄС без оформлення міжнародного водійського посвідчення.

Під Москвою спалахнув найбільший у Росії свинцевий завод

субота, 25 березень 2023, 23:00

Ввечері суботи, 25 березня, у російському місті Воскресенськ, що розташоване недалеко від Москви, спалахнула пожежа на металургінйному заводі "Фрегат". Про це повідомляють російські пабліки, передають Патріоти України. Наразі ні російська влада, ні про...

Через підтримку НАТО: В Фінляндії скоїли напад на депутата

субота, 25 березень 2023, 22:41

В суботу, 25 березня, в Гельсінкі 38-річний чоловік здійснив напад на депутата парламенту Фінляндії Бена Зисковича (Національна коаліційна партія). Депутат каже, що зловмисник мотивував свій напад на нього тим, що політик підтримує шлях країни до НАТО,...