В ЄС схвалили угоду про спрощення автоперевезень з Україною: Що це означає

Європарламентарі схвалили угоду між Європейським союзом, Україною та Молдовою щодо спрощення перевезення вантажів. Дане рішення дозволить налагодити вантажне транспортне сполучення, порушене через повномасштабне вторгнення Росії, передають Патріоти України.

"Оскільки український повітряний простір було закрито для цивільних перевезень, а морський експорт сильно обмежений, Україні необхідно знайти альтернативні шляхи автомобільного транспорту для експорту своїх запасів зерна, палива, продуктів харчування та інших товарів. Так само страждає Молдова, яка потребує альтернативних транзитних маршрутах через ЄС і допомоги в транзиті українських товарів через свою територію", - йдеться в повідомленні на сайті Європейського парламенту.

Нові договори замінять ті, що були підписані раніше. Документи тимчасово дозволять перевізникам України, Молдови та ЄС здійснювати транзит через зазначену територію та працювати без відповідних дозволів.Також угода дозволить українським водіям використовувати свої водійські права та сертифікати для в'їзду в ЄС без оформлення міжнародного водійського посвідчення.

Арестовичу загрожує в'язниця - нардепка написала на нього заяву в поліцію

четвер, 28 вересень 2023, 16:55

Народна депутатка Інна Совсун написала заяву до правоохоронних органів на колишнього радника Офісу президента Олексія Арестовича через сексистські висловлювання. Йому загрожує до 3-х років тюрми. Проце нардепка повідомила на своїй сторінці у Фейсбук, п...

У Москві "мобіки" ховаються у психлікарні, щоб не потрапити на війну проти України

четвер, 28 вересень 2023, 16:30

У Москві громадяни держави-терориста Росії, яких намагаються мобілізувати в окупаційну армію, ховаються у психіатричних лікарнях. Росіяни не мають діагнозів, але платять лікарям, щоб отримати "лікування" та довідку про непридатність до служби. Ті, хто ...