В ЄС вибухнув новий скандал: В анексований Крим, попри санкції, для прокачки артезіанської води ввезли данські насоси з двигунами Siemens

Росія попри санкції Європейського Союзу привезла до окупованого Крим насоси виробництва Данії, зазначають Патріоти України.

Обладнання привезли для прокачування артезіанської води і подачі її в Сімферополь. Журналісти Deutsche Welle встановили, що насоси виготовила данська компанія Grundfos.

До Сімферополя привезли сім насосів. Вони є найпотужніші з лінійки. Моделі мають двигуни Siemens. Управляються ультрасучасною системою. На російському ринку таких немає.

Агентство експортного контролю Данії пообіцяло провести розслідування можливого порушення ембарго. Закони Данії передбачають до чотирьох років позбавлення волі за порушення санкцій.

Виробник насосів стверджує, що не знав, що обладнання вивезли до Криму. Займатися сервісним обслуговуванням устаткування на окупованому півострові компанія у будь-якому разі не буде.

З архіву ПУ. Зброя стримування російського агресора: "Нептун" | "Вільха-М" | "Тайфун-1"

четвер, 6 травень 2021, 0:10

ProВійсько. Спецвипуск. Спецвипуск ProВійсько, в якому Ви перші ексклюзивно побачите те як випробували ракетні комплекси НЕПТУН, Вільха М та реактивні снаряди Тайфун-1. В Одеській області на полігоні Алібей пройшов черговий етап випробувань ракетних к...

З архіву ПУ. Чорний дим піднявся в небо: Українські військові потужно помстилися окупантам за провокації (відео)

середа, 5 травень 2021, 23:55

Професійними діями українські захисники знищили вогневу точку противника. Українські військові дали гідну відповідь бойовикам, які продовжують порушувати режим припинення вогню на Донбасі. 5 травня 2020 року при обстрілах постраждали двоє українських в...