
Росія попри санкції Європейського Союзу привезла до окупованого Крим насоси виробництва Данії, зазначають Патріоти України.
Обладнання привезли для прокачування артезіанської води і подачі її в Сімферополь. Журналісти Deutsche Welle встановили, що насоси виготовила данська компанія Grundfos.
До Сімферополя привезли сім насосів. Вони є найпотужніші з лінійки. Моделі мають двигуни Siemens. Управляються ультрасучасною системою. На російському ринку таких немає.
Агентство експортного контролю Данії пообіцяло провести розслідування можливого порушення ембарго. Закони Данії передбачають до чотирьох років позбавлення волі за порушення санкцій.
Виробник насосів стверджує, що не знав, що обладнання вивезли до Криму. Займатися сервісним обслуговуванням устаткування на окупованому півострові компанія у будь-якому разі не буде.
У ніч на 26 червня Москва знов зазнала повітряної атаки, про знищення десятків "невідомих дронів" заявляє мер Москви Сергій Собянін у Telegram, передають Патріоти України. . Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді російсь...
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...