
Росія попри санкції Європейського Союзу привезла до окупованого Крим насоси виробництва Данії, зазначають Патріоти України.
Обладнання привезли для прокачування артезіанської води і подачі її в Сімферополь. Журналісти Deutsche Welle встановили, що насоси виготовила данська компанія Grundfos.
До Сімферополя привезли сім насосів. Вони є найпотужніші з лінійки. Моделі мають двигуни Siemens. Управляються ультрасучасною системою. На російському ринку таких немає.
Агентство експортного контролю Данії пообіцяло провести розслідування можливого порушення ембарго. Закони Данії передбачають до чотирьох років позбавлення волі за порушення санкцій.
Виробник насосів стверджує, що не знав, що обладнання вивезли до Криму. Займатися сервісним обслуговуванням устаткування на окупованому півострові компанія у будь-якому разі не буде.
Москва все ще сподівається повністю окупувати Донбас до вересня 2026 року. Загарбники продовжують спроби оточити український «пояс фортець» на Донбасі, однак заяви Москви про значні успіхи на цьому напрямку не відповідають реальній ситуації на полі бою...
Росії обговорюється можливість перенесення парламентських виборів, запланованих на вересень 2026 року, на тлі економічних проблем і посилення атак безпілотників, передають Патріоти України. Про це повідомляє “Медуза” з посиланням на джерела, близькі до...