
Росія попри санкції Європейського Союзу привезла до окупованого Крим насоси виробництва Данії, зазначають Патріоти України.
Обладнання привезли для прокачування артезіанської води і подачі її в Сімферополь. Журналісти Deutsche Welle встановили, що насоси виготовила данська компанія Grundfos.
До Сімферополя привезли сім насосів. Вони є найпотужніші з лінійки. Моделі мають двигуни Siemens. Управляються ультрасучасною системою. На російському ринку таких немає.
Агентство експортного контролю Данії пообіцяло провести розслідування можливого порушення ембарго. Закони Данії передбачають до чотирьох років позбавлення волі за порушення санкцій.
Виробник насосів стверджує, що не знав, що обладнання вивезли до Криму. Займатися сервісним обслуговуванням устаткування на окупованому півострові компанія у будь-якому разі не буде.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...