
В Оболонському районі Києва сепаратист відкрив з балкона стрілянину по людях. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Київ оперативний".
Біля торгового центру Dream Town, недалеко від станцій метро "Мінська" і "Героїв Дніпра", п'яний сепаратист стріляв по людях з балкона. "Якийсь неадекватний і явно нетверезий сєпар з вікна свого балкону стріляє по "хохлах". СБУ, розуміємо, що ви зайняті НАБУ, але може таки перевірите цього?", – написали у пабліку.
На опублікованому відео видно, як чоловік з пістолетом підходить до вікна на балконі. При цьому він заявляє, що збирається стріляти по "хохлах". Чоловік здійснив один постріл. "Сподіваюся, поцілив. Пішов служити в "ДНР" в ім'я Росії-матушки і Володимира Путіна. Як я міг вчинити інакше. Слава Росії", – заявив він за кадром.
Про постраждалих і жертв поки не повідомляється.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....