
В Оболонському районі Києва сепаратист відкрив з балкона стрілянину по людях. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Київ оперативний".
Біля торгового центру Dream Town, недалеко від станцій метро "Мінська" і "Героїв Дніпра", п'яний сепаратист стріляв по людях з балкона. "Якийсь неадекватний і явно нетверезий сєпар з вікна свого балкону стріляє по "хохлах". СБУ, розуміємо, що ви зайняті НАБУ, але може таки перевірите цього?", – написали у пабліку.
На опублікованому відео видно, як чоловік з пістолетом підходить до вікна на балконі. При цьому він заявляє, що збирається стріляти по "хохлах". Чоловік здійснив один постріл. "Сподіваюся, поцілив. Пішов служити в "ДНР" в ім'я Росії-матушки і Володимира Путіна. Як я міг вчинити інакше. Слава Росії", – заявив він за кадром.
Про постраждалих і жертв поки не повідомляється.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...