
В Оболонському районі Києва сепаратист відкрив з балкона стрілянину по людях. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Київ оперативний".
Біля торгового центру Dream Town, недалеко від станцій метро "Мінська" і "Героїв Дніпра", п'яний сепаратист стріляв по людях з балкона. "Якийсь неадекватний і явно нетверезий сєпар з вікна свого балкону стріляє по "хохлах". СБУ, розуміємо, що ви зайняті НАБУ, але може таки перевірите цього?", – написали у пабліку.
На опублікованому відео видно, як чоловік з пістолетом підходить до вікна на балконі. При цьому він заявляє, що збирається стріляти по "хохлах". Чоловік здійснив один постріл. "Сподіваюся, поцілив. Пішов служити в "ДНР" в ім'я Росії-матушки і Володимира Путіна. Як я міг вчинити інакше. Слава Росії", – заявив він за кадром.
Про постраждалих і жертв поки не повідомляється.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...