
В Оболонському районі Києва сепаратист відкрив з балкона стрілянину по людях. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Київ оперативний".
Біля торгового центру Dream Town, недалеко від станцій метро "Мінська" і "Героїв Дніпра", п'яний сепаратист стріляв по людях з балкона. "Якийсь неадекватний і явно нетверезий сєпар з вікна свого балкону стріляє по "хохлах". СБУ, розуміємо, що ви зайняті НАБУ, але може таки перевірите цього?", – написали у пабліку.
На опублікованому відео видно, як чоловік з пістолетом підходить до вікна на балконі. При цьому він заявляє, що збирається стріляти по "хохлах". Чоловік здійснив один постріл. "Сподіваюся, поцілив. Пішов служити в "ДНР" в ім'я Росії-матушки і Володимира Путіна. Як я міг вчинити інакше. Слава Росії", – заявив він за кадром.
Про постраждалих і жертв поки не повідомляється.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...