В іспанському підручнику зобразили Україну без частини території (фото)

Черговий раз від України намагаються відтяпати частину її територій. Як не на полі бою, так на папері. Неправдиву карту України побачили на сторінках іспанського підручника. Про це появилась інформація в російських та кримських телеграм-каналах, повідомляють Патріоти України.

Землі України віддали іншій державі

Однак цього разу автори іспанського підручника географії пішли дальше, ніж фантазери раніше. Тепер на політичній мапі України відсутній не лише Крим, а й тимчасово окуповані території після 24 лютого.

Так, на карті відсутні:

  • Луганська,
  • Донецька,
  • Херсонська,
  • Запорізька області,
  • Кримський півострів.

Що ще обурливіше, ці території автори іспанського підручника "прималювали" Росії, хоча вона, вочевидь, не виграє війну й лише "від'ємно наступає" з тимчасово окупованих територій.

Виконував завдання росіян: Харківський підприємець проведе п'ять років у тюрмі (фото)

середа, 24 квітень 2024, 19:14

Орджонікідзевський районний суд Харкова виніс вирок 44-річному приватному підприємцю з Харкова, який співпрацював із російськими окупантами. Чоловіка визнали винним і призначили йому покарання у вигляді п'яти років і шести місяців тюрми. У суді чоловік...

У Путіна особливий план: Армія РФ може почати великий наступ на Україну під час саміту НАТО, - Atlantic Council

середа, 24 квітень 2024, 17:50

Росія розпочала свою третю велику хвилю мобілізації в очікуванні майбутньої весняно-літньої кампанії. Президент Росії Володимир Путін 31 березня підписав указ про початок чергового призову на строкову військову службу, встановивши плановий показник до ...