В Ізраїлі презентували бойового робота-прикордонника - його вже тестують у секторі Газа (фото, відео)

В армії Ізраїлю представили автоматизовану систему Jaguar, яка представляє собою унікального робота-прикордонника. Як пише Israel Defense Forces, в даний момент цю незвичайну техніку використовують для роботи в секторі Газа на півдні Ізраїлю, передають Патріоти України.

Даний робот має кілька десятків різноманітних датчиків, автоматизовану систему керування і ведення вогню. Його розробила компанія Israel Aerospace Industrie (IAI) і робот має на озброєнні кулемет MAG калібру 7,62 мм, який здатний стріляти прямо під час руху автомобіля. Крім того, на роботі встановлені камери високої роздільної здатності, фари, система гучного зв'язку і режим самознищення, якщо потрапить в руки ворога.

При цьому головною особливістю робота вважають його напівавтономність, яка дозволяє йому самостійно добиратися до заданого пункту призначення і об'їжджати потенційно небезпечні місця.

З архіву ПУ. "Дуже ризиковане призначення": Політолог вказав на кадровий прорахунок команди Зеленського

понеділок, 14 червень 2021, 18:00

Призначення політтехнолога без всякого дипломатичного досвіду і навичок послом у Франції шокувало вітчизняний і зарубіжний дипкорпус в Києві. Президент України Володимир Зеленський у червні 2020 року призначив надзвичайним і повноважним послом до Франц...

Пов’язують із Медвечуком. Суд заарештував права 28 компаній, що мають відношення до мережі АЗС Glusco

понеділок, 14 червень 2021, 17:27

Суд заарештував корпоративні права 28 компаній, пов’язаних із великою мережею АЗС. За даними ЗМІ, мова йде про мережу Glusco. Суд наклав арешт на корпоративні права 28 компаній, які завозили в Україну нафтопродукти з РФ, передають Патріоти України. «У ...