
Відповіддю України на завершення будівництва газопроводу “Північний потік – 2” може стати інтеграція в конкурентний енергетичний ринок. Про це заявила віце-прем’єр-міністр Ольга Стефанишина, зазначають Патріоти України.
За її словами, в даний момент у Росії немає ніяких інструментів для того, щоб нашкодити енергетичній безпеці України. Однак цю безпеку підірве завершення проекту “Північний потік – 2”.
Стефанишина розповіла, що відповісти на закінчення російського проекту Україна може шляхом відкриття ринку для компаній з країн Європейського Союзу. Саме така позиція була відображена на останніх газових переговорах України з російським “Газпромом”,
Також віце-прем’єр нагадала, що Росія багато разів діяла радикально, знижуючи постачання газу і залишаючи без газу як українців, так і європейські держави. На це Україна відповідала швидкими заходами-угодами про реверсне постачання газу з Польщею та Словаччиною.
Стефанишина підкреслила, що навіть під час радикальних дій Росії Україна завжди залишалася надійним постачальником газу в Європу, а тому ніхто не відчував російських радикальних кроків.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...