
Президент України Володимир Зеленський відреагував на бунт мерів через введення жорсткого карантину в містах. Він наголосив, що держава повинна захищати своїх людей, хоч це може комусь не подобатися. Про це він заявив під час прес-конференції у Хмельницькому, передають Патріоти України.
Президент пов'язує бунт очільників міст з наближенням місцевих виборів. "Я ні з ким не воюю... Вони хочуть подобатися, все відчиняти, заплющувати очі та не бачити, що в цих містах 200 дітей захворіли. У нас просто не вистачить ліжок для хворих. Наприклад, Івано-Франківська область, якщо там кількість хворих така, я не розумію, чому область повинна потім бути схожою на Італію, ми бачимо, що там відбувається, просто немає ліжок", - зазначив він.
Крім того, Зеленський згадав про Харківську та Одеську області, які зараз є лідерами за новими випадками коронавірусу. "Просто подивіться. Там, де майже не було хворих, не було просто. "Давайте нам метро", "Все буде нормально", а люди підтримують, виходять на вулиці. А чому в лідерах зараз Одеса та Харків? Ті області, де було 5, 10, 15 хворих. То звідки зараз 100-200?", - підсумував президент.
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...
26 червня 2026 року було підтверджено повернення атомного ракетного крейсера "Адмірал Нахімов" класу "Кіров" Військово-морського флоту Росії до рідного порту Сєвероморськ – вперше за 29 років перебування поза ладом на модернізації, передають Патріоти У...