
У минулому році привітання народного депутата від "Слуги народу" з Чорнобильською катастрофою обурило широкий загал, нагадують Патріоти України.
Тоді, в прямому ефірі телеканалу "Наш" Тищенко заявив: "Хочу нагадати, що 26 квітня буде свято, дуже велике, дуже важливе свято. Це трагедія Чорнобильської катастрофи", - сказав він.
Також він закликав українців "привітати, подякувати, вклонитися тим людям, які багато років тому захистили нас від цієї катастрофи". На це ведучі телеканалу йому помітили, що 26 квітня - День пам'яті Чорнобильської трагедії, а не свято.
На цей раз подібною публікацією відзначився його кум - керівник Офісу президента Андрій Єрмак. У своїй публікації на Facebook чиновник написав, що українці разом з європейцями "святкують" День пам'яті і примирення 8 травня, а не віддають данину пам'яті загиблим у Другій світовій війні.
"В думках - два слова "Ніколи знову!". Так святкують 8 травня українці, приєднуючись до великої європейської сім'ї в пам'ять про найстрашнішу катастрофу в історії людства", - написав Андрій Єрмак.
Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...
Влада у регіонах Росії масово відмовляється вмикати сирени під час повітряних атак. Це пояснюється різними причинами, передають Патріоти України з посиланням на заяву Служби зовнішньої розвідки. У тимчасово окупованому Криму так звана "адміністрація" ...