У кращих традиціях Тищенка: Єрмак дивним чином "привітав" українців із 8 травня

У минулому році привітання народного депутата від "Слуги народу" з Чорнобильською катастрофою обурило широкий загал, нагадують Патріоти України.

Тоді, в прямому ефірі телеканалу "Наш" Тищенко заявив: "Хочу нагадати, що 26 квітня буде свято, дуже велике, дуже важливе свято. Це трагедія Чорнобильської катастрофи", - сказав він.

Також він закликав українців "привітати, подякувати, вклонитися тим людям, які багато років тому захистили нас від цієї катастрофи". На це ведучі телеканалу йому помітили, що 26 квітня - День пам'яті Чорнобильської трагедії, а не свято.

На цей раз подібною публікацією відзначився його кум - керівник Офісу президента Андрій Єрмак. У своїй публікації на Facebook чиновник написав, що українці разом з європейцями "святкують" День пам'яті і примирення 8 травня, а не віддають данину пам'яті загиблим у Другій світовій війні.

"В думках - два слова "Ніколи знову!". Так святкують 8 травня українці, приєднуючись до великої європейської сім'ї в пам'ять про найстрашнішу катастрофу в історії людства", - написав Андрій Єрмак.

Всій фракції ОПЗЖ час пакувати валізи на Ростов? У Раді розглянуть законопроект щодо автоматичного позбавлення українського громадянства за російський паспорт

неділя, 25 липень 2021, 8:55

Українські нардепи запропонували Верховній Раді автоматично позбавляти громадянства України осіб, які добровільно отримали російський паспорт. Відповідний законопроект зареєстровано на сайті парламенту, зазначають Патріоти України. Так, Проект Закону п...

Прямо в лапи ФСБ: Через правову казуїстику Нідерланди депортують двох російських свідків у справі MH17 — ЗМІ

неділя, 25 липень 2021, 8:40

Як встановили журналісти видання, подружжя втекло до Нідерландів і лише через два роки після прибуття в країну надало конфіденційну інформацію про катастрофу літака. Міграційна служба країни (IND) вважає, що росіяни повинні були розповісти про катастро...