Кремль не хоче великої війни з Україною, так як «маленької переможної війни» вже не вийде. Про це заявив екскомандир підрозділів НЗФ «ДНР» Ігор Гіркін зробив в інтерв'ю російському YouTube-каналу «РОЙ ТВ», передають Патріоти України.
За його словами перекидання військ РФ до кордонів України і в анексований Крим - це всього лише демонстрація військової потужності в надії налякати Україну. Гіркін додав: «Им бы год простоять, да полгода продержаться. Они боятся острейшего кризиса, который будет в случае войны. То что можно было легко сделать в 14-м году, относительно легко в 15-м, с приемлемыми потерями в 16−17-м, сейчас будет чрезвычайно тяжело. И в военном, и особенно в политическом… Удар России вызовет сверхскандал».
Також він вважає, що Росія опинилася в патовій ситуації і гідного виходу для неї немає: «С каждым месяцем экономическая ситуация в РФ будет ухудшаться, расходы на войска будут расти, а запал и готовность бить с каждым годом будет уменьшаться».
У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. За його словами, після запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних ста...