"В Кремле очень боятся": Гіркін розповів свою версію, для чого РФ стягує війська до кордону з Україною (відео)

Кремль не хоче великої війни з Україною, так як «маленької переможної війни» вже не вийде. Про це заявив екскомандир підрозділів НЗФ «ДНР» Ігор Гіркін зробив в інтерв'ю російському YouTube-каналу «РОЙ ТВ», передають Патріоти України.

На думку Гіркіна, армія Росії вже не зможе здобути швидку перемогу над Україною, оскільки ЗСУ стали сильніше за роки війни, а також отримали впливових союзників: «В Кремле это понимают, и не хотят большой войны. Они ее не хотят 7 лет. И сегодня не хотят меньше, чем вчера, и еще меньше, чем позавчера».

За його словами перекидання військ РФ до кордонів України і в анексований Крим - це всього лише демонстрація військової потужності в надії налякати Україну. Гіркін додав: «Им бы год простоять, да полгода продержаться. Они боятся острейшего кризиса, который будет в случае войны. То что можно было легко сделать в 14-м году, относительно легко в 15-м, с приемлемыми потерями в 16−17-м, сейчас будет чрезвычайно тяжело. И в военном, и особенно в политическом… Удар России вызовет сверхскандал».

Також він вважає, що Росія опинилася в патовій ситуації і гідного виходу для неї немає: «С каждым месяцем экономическая ситуация в РФ будет ухудшаться, расходы на войска будут расти, а запал и готовность бить с каждым годом будет уменьшаться».

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...