"У Кремлі кровно зацікавлені в тому, щоб говорити, що Путін живий, хоча насправді все може бути навпаки", - британські ЗМІ

Президент РФ Володимир Путін, як повідомляють британські ЗМІ, або вже мертвий, або помре найближчим часом. Якщо кривавий диктатор дійсно помер, то Кремль замінив його двійником і буде приховувати його смерть ще довго. Про це з посиланням на джерела в британській розвідці МІ-6 повідомляє Daily Star, передають Патріоти України.

"Російський лідер Володимир Путін, можливо, вже мертвий, оскільки джерела в МІ-6 стверджують, що його міг замінити двійник. Це слідує із припущень про стан здоров'я розпалювача війни", - зазначено в таблоїді.

За інформацією видання, в британській розвідці говорять про серйозну хворобу диктатора, який розв'язав криваву війну в Україні і винен у смерті мирних українців. Якщо Путін вже помер, його поплічники просто намагаються приховати це від усього світу, так вони хочуть довше залишатися при владі.

Джерело повідомило Daily Star, що недавні виступи Путіна могли записати заздалегідь. Крім цього, на публічних заходах, таких як парад в Москві на 9 травня, міг бути присутнім не сам диктатор, а його двійники.

"Путін дуже хворий, і коли він помре, його смерть буде зберігатися в секреті протягом декількох тижнів, якщо не місяців... Є також ймовірність, що він вже мертвий. Це неможливо знати. Вважається, що Путін використовував двійників у минулому, коли йому було погано, і Кремль може робити це зараз", - передає слова джерела з британської розвідки видання.

Також повідомляється, що Путін керує високопоставленими чиновниками, які повністю до нього лояльні. Ці поплічники дуже бояться, повідомляє Daily Star, що в разі смерті диктатора в Кремлі почнеться переворот, а російські генерали захочуть припинити бойові дії в Україні. "Смерть Путіна зробить їх безпорадними і вразливими, тому вони кровно зацікавлені в тому, щоб говорити, що Путін живий, хоча насправді все може бути навпаки", - додало джерело.

Штурмовики та багатоцільові гелікоптери ЗСУ завдали п’ять авіаударів по скупченню ворожої сили та військової техніки на півдні України

вівторок, 28 червень 2022, 5:47

Як повідомляє ОК "Південь", у Снігурівському, Криворізькому та Бериславському районах українська авіація завдала 5 ударів по скупченню ворога і його техніки. Дослівно: "Противник продовжує інженерне укріплення рубежів оборони, ракетно-артилерійські обс...

Форинт впав до рекордно низького рівня: Орбан просить допомоги в ЄС через проблеми в економіці

вівторок, 28 червень 2022, 0:52

Економіка Угорщини сповільниться в другій половині року через швидке зростання відсоткових ставок і стрімку інфляцію, передають Патріоти України. Угорський форинт упав до рекордно низького рівня по відношенню до євро. Через це прем'єр-міністру Віктору...