"У Кремлі не відмовилися від плану "Новоросія": Екс-голова ВМСУ передрік нову військову атаку Росії на Україну (відео)

Сергій Гайдук впевнений, що українські військові ООС зможуть протистояти російським бойовим угрупованням в районі Азовського моря і Донецької області.

Сергій Гайдук. Фото: Дзеркало тижня.

Голова Військово-морських сил України з 2014 по 2016 рік Сергій Гайдук запевнив, що в разі військової кампанії з боку Росії, в рамках великих навчань "Кавказ 2020", українські військові ООС зможуть протистояти російським бойовим угрупованням в районі Азовського моря і Донецької області. Про це він розповів в ефірі на "Апостроф TV", повідомляють Патріоти України.

"На мій погляд, бойові угруповання Росії в рази більше українських сил в районі можливого нападу біля Криму. Але справа в тому, що якщо російських військових прямо використовуватимуть у військовій операції проти України, то буде визначена мета. І це не буде захоплення Нової Каховки або чогось подібного. Їх завдання будуть ширшими і більш масштабними. Я переконаний, що в Росії не відмовилися від плану "Новоросія" і спробують це реалізувати", - пояснив він.

Екс-глава ВМС додав, що, на його думку, українські військові ООС зможуть протистояти російським бойовим угрупованням в районі Азовського моря і Донецької області. До цього командувач Військово-морськими силами України контр-адмірал Олексій Неїжпапа заявив, що загроза повномасштабної агресії з боку Росії залишається реальною і розповів про те, як РФ готується до наступу в рамках навчань "Кавказ 2020".

Джерело: Апостроф

Люди відбили затриманого у ОМОНівців: У Мінську почалися протести (відео)

неділя, 9 серпень 2020, 23:37

Навколо Адміністрації президента скупчення спецтехніки - автозаки, водометні машини, армійські вантажівки. Багато міліції, співробітників внутрішніх військ і спецназу. Сьогодні, 9 серпня, після закриття виборчих дільниць (о 20:00) центр Мінська частков...

З архіву ПУ. США подарують ВМСУ ще кілька кораблів: Українці вже відібрали ті, що більше подобаються - ЗМІ

неділя, 9 серпень 2020, 23:30

ВМС України отримають принаймні ще чотири патрульні катери типу Island, про що досягнута відповідна угода. На сьогоднішній день ведуться переговори про отримання ще чотирьох катерів, причому передані вони будуть абсолютно безкоштовно. При цьому необхід...