"У Кремлі не відмовилися від плану "Новоросія": Екс-голова ВМСУ передрік нову військову атаку Росії на Україну (відео)

Сергій Гайдук впевнений, що українські військові ООС зможуть протистояти російським бойовим угрупованням в районі Азовського моря і Донецької області.

Сергій Гайдук. Фото: Дзеркало тижня.

Голова Військово-морських сил України з 2014 по 2016 рік Сергій Гайдук запевнив, що в разі військової кампанії з боку Росії, в рамках великих навчань "Кавказ 2020", українські військові ООС зможуть протистояти російським бойовим угрупованням в районі Азовського моря і Донецької області. Про це він розповів в ефірі на "Апостроф TV", повідомляють Патріоти України.

"На мій погляд, бойові угруповання Росії в рази більше українських сил в районі можливого нападу біля Криму. Але справа в тому, що якщо російських військових прямо використовуватимуть у військовій операції проти України, то буде визначена мета. І це не буде захоплення Нової Каховки або чогось подібного. Їх завдання будуть ширшими і більш масштабними. Я переконаний, що в Росії не відмовилися від плану "Новоросія" і спробують це реалізувати", - пояснив він.

Екс-глава ВМС додав, що, на його думку, українські військові ООС зможуть протистояти російським бойовим угрупованням в районі Азовського моря і Донецької області. До цього командувач Військово-морськими силами України контр-адмірал Олексій Неїжпапа заявив, що загроза повномасштабної агресії з боку Росії залишається реальною і розповів про те, як РФ готується до наступу в рамках навчань "Кавказ 2020".

Джерело: Апостроф

Хіти тижня. Бомбити той Вороніж: Як виглядає табір російських військ поблизу українського кордону показали із супутника

четвер, 15 квітень 2021, 4:00

У мережі з'явилися супутникові знімки й інші численні фотодокази, які підтверджують, що неподалік кордону України дійсно з'явився великий польовий табір російських військових. Він розташований на південь від Воронежа (РФ). Фото із супутника опублікував...

Хіти тижня. ​На Росії готуються до великих втрат: У Вологодській області терміново виділити багатогектарну ділянку для захоронення "військових трупів"

четвер, 15 квітень 2021, 3:00

Місцева мерія російського міста Череповець прийняла постанову «Про організацію термінового захоронення трупів у воєнний час». Документ опублікований на офіційному сайті мерії Череповця, зазначають Патріоти України. Для загиблих під час війни виділено в...