У Кремлі відкорковують "шампанське": Труби першої нитки "Північного потоку-2" укладено

Компанія Nord Stream 2 AG завершила роботи з укладання труб першої нитки газопроводу "Північний потік – 2", впродовж декількох місяців нею можуть пустити газ. Про це йдеться у повідомленні компанії, зазначають Патріоти України.

"Морська ділянка першої нитки Північного потоку 2 механічно добудована. Прокладка була завершена 4 червня 2021 р., сьогодні здійснено об’єднання укладених з боку Росії і Німеччини морських секцій газопроводу", – заявили у компанії.

З 11 червня відбуватимуться пусконалагоджувальні роботи для підготовки до закачки газу, на це витратять декілька місяців. Також триває робота на другій нитці газопроводу.

Відповідь Х**лу не забаралась: У Міноборони Британії заявили, що їх флоту "не завадять" ходити біля берегів Криму

четвер, 24 червень 2021, 14:39

Міністр оборони Великобританії Бен Уоллес заявив, що флоту країни "не завадять" ходити біля берегів анексованого Росією Криму. Він підкреслив, що королівський флот завжди буде дотримуватися міжнародного морського права. Про це глава Міноборони королівс...

З архіву ПУ. "Эти два заплывших Ален Делона тебя - женщину - превратили в бабу и обсуждают как кобылу", - Давиденко про скандал з "слугами"

четвер, 24 червень 2021, 14:00

"Корабельная Сосна. Ты - женщина. Ты - депутат. Ты - член Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. Ты - глава підкомітету з питань тарифного та нетарифного регулювання. Где твое достоинство?" - пише у своєму блозі Олекс...