
Голова самопроголошеної "республіки ДНР" Денис Пушилін оцінив можливість своєї зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським. Про це він сказав журналістам у кулуарах Петербурзького міжнародного економічного форуму, повідомляють Патріоти України із посиланням на росЗМІ.
"Ми завжди були за діалог, але діалог повинен бути конструктивним. Зустріч заради зустрічі не має сенсу", - заявив глава "ДНР".
За словами Пушиліна, новий президент України нібито, продовжує політику подвійних стандартів свого попередника. "Вчергове Україна намагається зробити РФ стороною конфлікту і відвести переговорний процес із конструктивного русла. У реальності саме в українського керівництва немає жодного контролю над ЗСУ, на що ми неодноразово акцентували увагу світової громадськості", — наголосив він.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...