
Голова самопроголошеної "республіки ДНР" Денис Пушилін оцінив можливість своєї зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським. Про це він сказав журналістам у кулуарах Петербурзького міжнародного економічного форуму, повідомляють Патріоти України із посиланням на росЗМІ.
"Ми завжди були за діалог, але діалог повинен бути конструктивним. Зустріч заради зустрічі не має сенсу", - заявив глава "ДНР".
За словами Пушиліна, новий президент України нібито, продовжує політику подвійних стандартів свого попередника. "Вчергове Україна намагається зробити РФ стороною конфлікту і відвести переговорний процес із конструктивного русла. У реальності саме в українського керівництва немає жодного контролю над ЗСУ, на що ми неодноразово акцентували увагу світової громадськості", — наголосив він.
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...