
Голова самопроголошеної "республіки ДНР" Денис Пушилін оцінив можливість своєї зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським. Про це він сказав журналістам у кулуарах Петербурзького міжнародного економічного форуму, повідомляють Патріоти України із посиланням на росЗМІ.
"Ми завжди були за діалог, але діалог повинен бути конструктивним. Зустріч заради зустрічі не має сенсу", - заявив глава "ДНР".
За словами Пушиліна, новий президент України нібито, продовжує політику подвійних стандартів свого попередника. "Вчергове Україна намагається зробити РФ стороною конфлікту і відвести переговорний процес із конструктивного русла. У реальності саме в українського керівництва немає жодного контролю над ЗСУ, на що ми неодноразово акцентували увагу світової громадськості", — наголосив він.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...