У кума Путіна почалася істерика: Журналістка поставила три незручних запитання Медведчуку (відео)

Яніна Соколова зазначила, що була змушена прийти на телеканал Медведчука News One, хоча і "ненавидить ходити на чужу територію, яка пахне токсичністю".

Питання про Крим та Стуса куму Путіна не сподобалися. Фото: соцмережі.

Українська журналістка Яніна Соколова взяла інтерв'ю у голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука, який є кумом президента РФ Володимира Путіна, передають Патріоти України.

Соколова розповіла, як трьома незручними питаннями вивела з себе проросійського політика. Журналістка зазначила, що була змушена прийти на телеканал Медведчука News One, хоча і "ненавидить ходити на чужу територію, яка пахне токсичністю".

"Я запитала у своїх глядачів у Facebook і Twitter, які питання б вони поставили Медведчуку. Почула тисячі питань, і з ними прийшла на ефір", – розповіла вона.

Соколова поділилася подробицями свого спілкування з Медведчуком. За її словами, політику були задані три незручних питання. "Я почала з того, що я рідко ходжу в лігво ворога, яким є ви, пан Медведчук, і ті телеканали, які належать вам – ви вороги моєї країни. Я поставила питання щодо того, чий Крим. Я поставила питання щодо спрощення системи оформлення російських паспортів жителям окупованих територій... Я запитала, чи означає це можливе повномасштабне вторгнення", – повідомила Соколова.

Третє питання, за її словами, було про українського поета-дисидента Василя Стуса, якого Медведчук в якості адвоката захищав на судовому процесі. "Я запитала, чи є якийсь твір Стуса, який може бути лейтмотивом життя Віктора Медведчука. Це викликало у нього шалений опір, у нього почала смикатися нога, він почав нервувати і просто кричати", – повідомила журналістка. Також Соколова анонсувала швидкий вихід в ефір її інтерв'ю з Медведчуком.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. Сотні протестувальників захопили і підпалили будівлю парламенту

субота, 28 листопад 2020, 0:35

Президент відреагував на демонстрації через повідомлення в своїх соціальних мережах. Сотні протестувальників захопили Конгрес Гватемали в цю суботу і підпалили кілька кімнат всередині. Депутатів всередині будівлі парламенту не було, передають Патріоти ...

"Підступний Держдеп" знає все: США розкрили чисельність російських найманців в Лівії

субота, 28 листопад 2020, 0:21

Пріоритетними завданнями групи Вагнера в Лівії є оборона Сирта, авіабази Аль-Джуфра і оборонної лінії між двома цими пунктами. Стали відомі подробиці масштабної операції в охопленій громадянською війною Лівії, зокрема чисельність «російських найманців»...