У кума Путіна почалася істерика: Журналістка поставила три незручних запитання Медведчуку (відео)

Яніна Соколова зазначила, що була змушена прийти на телеканал Медведчука News One, хоча і "ненавидить ходити на чужу територію, яка пахне токсичністю".

Питання про Крим та Стуса куму Путіна не сподобалися. Фото: соцмережі.

Українська журналістка Яніна Соколова взяла інтерв'ю у голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука, який є кумом президента РФ Володимира Путіна, передають Патріоти України.

Соколова розповіла, як трьома незручними питаннями вивела з себе проросійського політика. Журналістка зазначила, що була змушена прийти на телеканал Медведчука News One, хоча і "ненавидить ходити на чужу територію, яка пахне токсичністю".

"Я запитала у своїх глядачів у Facebook і Twitter, які питання б вони поставили Медведчуку. Почула тисячі питань, і з ними прийшла на ефір", – розповіла вона.

Соколова поділилася подробицями свого спілкування з Медведчуком. За її словами, політику були задані три незручних питання. "Я почала з того, що я рідко ходжу в лігво ворога, яким є ви, пан Медведчук, і ті телеканали, які належать вам – ви вороги моєї країни. Я поставила питання щодо того, чий Крим. Я поставила питання щодо спрощення системи оформлення російських паспортів жителям окупованих територій... Я запитала, чи означає це можливе повномасштабне вторгнення", – повідомила Соколова.

Третє питання, за її словами, було про українського поета-дисидента Василя Стуса, якого Медведчук в якості адвоката захищав на судовому процесі. "Я запитала, чи є якийсь твір Стуса, який може бути лейтмотивом життя Віктора Медведчука. Це викликало у нього шалений опір, у нього почала смикатися нога, він почав нервувати і просто кричати", – повідомила журналістка. Також Соколова анонсувала швидкий вихід в ефір її інтерв'ю з Медведчуком.

Джерело: Обозреватель

Бити Мордор по-новому: Новітня українська розробка що перевершує світові аналоги

середа, 19 лютий 2020, 0:20

Станковий автоматичний гранатомет УАГ-40, став першою серійною розробкою українських зброярів в цьому напрямку. Модель розробили на КБ «Точні механізми» для заміни застарілого радянського гранатомета АГС-17. Його виробництво було налагоджене на ПрАТ «З...

"Годі брехати!": Британія яскраво осадила людей Путіна на Радбезі ООН

середа, 19 лютий 2020, 0:00

Карен Пірс нагадала Кремлю, що Україна - незалежна держава, котра сама може вирішувати, у якому напрямку їй розвиватися. Великобританія засудила Росію за підтримку терористів "Л/ДНР" і спроби підірвати суверенітет України. Представниця Британії при Рад...