"У масовому переході з українців у росіяни сам Путін не зацікавлений": Політолог про надання громадянства РФ

Російське громадянство отримают тільки певні категорії українців.

Віктор Небоженко. Фото: Гал-інфо.

Кампанія Кремля по наданню російського громадянства українцям має дві мети. Про це розповів політолог Віктор Небоженко, передають Патріоти України.

Президент РФ Володимир Путін під час "прямої лінії" пообіцяв максимально полегшити процес отримання російського громадянства для громадян України.

"По-перше, хочуть зібрати професіоналів, висмоктати з України кваліфіковану робочу силу. Друге — повільна евакуація колабораціоністів з Донецька і Луганська, що співпрацювали з окупаційною владою. Такий спосіб дозволить їм піти від відповідальності перед українським законом. В масовому переході з українців в росіяни сам Путін не зацікавлений", - сказав експерт.

Джерело: Gazeta.ua

"Прочитали й оху*ли": Соколова відреагувала на інтерв'ю Коломойського американському ЗМІ (відео)

середа, 13 листопад 2019, 21:21

Журналістка зізналася, що раніше поважала олігарха за низку вчинків. Українська журналістка Яніна Соколова різко відреагувала на інтерв'ю бізнесмена і колишнього голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського, в якому він запропонував "дружити з Росі...

"Кількість жертв на фронті та обстрілів не зменшується": Безсмертний назвав відведення військ на Донбасі "планом Кремля" (відео)

середа, 13 листопад 2019, 21:00

Росія по пунктах висуває Україні жорсткі вимоги щодо Донбасу, однак українське керівництво, замість формування власного порядку денного, лише озвучує "мем" про "досягнення миру". Розведення військ на Донбасі проходить за планом Росії, оскільки Україна ...