
Російські загарбники посилюють пропагандистську кампанію на тимчасово окупованій території (ТОТ) Запорізької області, до якої залучають і молодь, і літніх людей. Про це напередодні повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров у Telegram.
"Росіяни на ТОТ запустили пропагандистську машину на повну – зомбують і старих, і малих. Створюють нові й нові пропагандистські медіа, щоб розповідати, як добре живеться в окупації. Віджали типографію, щоб друкувати свої агітки. Кожному пропонують безкоштовний пакет телевізійного обладнання, щоб дивитись тільки російські "обовʼязкові" телеканали", – написав мер.
Федоров додав, що з метою промивання мізків, дітей відправляють у табори, де замість відпочинку змушують вчити історію Росії.
За його словами, молодь заганяють у мілітарні організації та молодіжні центри, які займаються "патріотичним вихованням" та пропагандою.
"Не соромляться залучати і літніх людей. В Мелітополі створили свій "отряд путіна" – з пенсіонерок, які ходять на всі можливі заходи і пропагують "русскій мір", – зазначив Іван Федоров.
До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...