"У мене достатньо сил і досвіду": Глава МВС України часів Януковича заявив про готовність очолити "об'єднаний Донбас" (відео)

Екс-глава МВС України Віталій Захарченко заявив в інтерв'ю російському пропагандисту Антону Красовському про готовність очолити «об'єднаний Донбас в разі об'єднання ОРДО і ОРЛО», повідомляють Патріоти України.

За його словами, «сили і досвід» для цього у нього є: «Якщо так питання буде стояти і народ захоче мене там бачити в якості президента. У мене достатньо сил і досвіду. Так, я готовий".

Нагадаємо, Захарченко в лютому 2014 року залишив Україну і з 26 лютого того ж року перебуває в розшуку СБУ. Раніше він зізнався, що є громадянином Росії, так як отримав російський паспорт.

"Звуки впечатляют - очень громко, видны клубы дыма": Окуповані Донецьк і Ясинувата здригаються від потужних залпів

п’ятниця, 26 лютий 2021, 20:29

У непідконтрольному Донецьку від обстрілів потерпають західні і північні окраїни. «Пятый участок, опять начали, гремит ЖД вокзал, в 17:00 1 бах слышал», — пишуть донеччани. Вони підкреслюють: чутні вихідні залпи. «Бакины. Очень хорошо слышно до сих пор...

Армійська реформа: Бійці ЗСУ крокуватимуть по-новому

п’ятниця, 26 лютий 2021, 20:23

Тепер військовослужбовці чеканячи стройовий крок, підніматимуть ногу на п'ять см нижче. Збройні Сили України "реформують" стройовий крок - військовослужбовці підніматимуть ногу на 10-15 см, замість 15-20 см, визначених Стройовим статутом, повідомляють ...