У місцевих бюджетах не вистачає коштів: У Польщі скасували одну з безкоштовних послуг для біженців із України

Відтепер українські біженці в деяких містах Польщі вже не можуть розраховувати на безкоштовний проїзд в транспорті, повідомляють Патріоти України.

Від початку повномасштабної війни Росії проти України (24 лютого 2022 року) більшість польських перевізників вирішили підтримати українських біженців, які втікали від бойових дій. Тоді було запроваджено безкоштовне користування транспортними засобами на всій території Польщі. Потрібно було лише показати водієві паспорт громадянина України.

Однак за повідомленням Столичної транспортній гілці Гданської затоки від 1 травня 2022 року безкоштовний проїзд для українців скасували. Відтепер всім потрібно купувати квитки, щоб скористатися громадським транспортом. Зокрема, правило діє в таких містах:

  • Гдиня;
  • Гданськ;
  • Вейгерово;
  • Сопот.

Рішення пояснюється дуже просто - в місцевих бюджетах вже не вистачає коштів, щоб фінансувати безкоштовні послуги для українських біженців.

Де українцям в Польщі все ще можна їздити безкоштовно

Українські біженці можуть безкоштовно користуватися потягами Polregio і PKP Intercity, а також приміською залізницею Tri-City. У Любліні в будь-якому транспорті українці можуть їздити безкоштовно, адже фінансування на ці поїздки надходить від органів місцевого самоврядування з-за кордону. До кінця травня можно безкоштовно їздити в громадському транспорті у Варшаві.

Джерело: ТСН.ua

Наступні два місяці - вирішальні: Шеф польського Бюро нацбезпеки сказав, наскільки затягнеться війна

понеділок, 8 серпень 2022, 18:59

Українські військові покроково деокуповують захоплені росіянами території та просуваються вперед. Наступні два місяці можуть стати вирішальними у війні в Україні. Таку думку висловив шеф польського Бюро нацбезпеки Павло Солох в інтерв'ю для Polsat News...

Зраднику довелося ставити на коліна: У Черкасах облили зеленкою гауляйтера-невдаху - соратника Медведчука

понеділок, 8 серпень 2022, 18:49

У Черкасах активісти облили зеленкою колишнього депутата міськради від забороненої партії ОПЗЖ Олександра Замирайла, який вийшов із СІЗО під заставу в 208 тисяч гривень, куди потрапив у зв'язку з підозрою в підтримці країни-агресора, передають Патріоти...