У МЗС РФ поскаржилися на "дискримінацію" росіян у Греції та блокування росЗМІ

В МЗС Росії поскаржилися, що росіяни страждають у Греції через "агресію та дискримінацію". Таке відношення чомусь дивує громадян та політиків країни-агресори. В інтерв'ю проросійському ЗМІ "ТАСС" директор четвертого європейського департаменту МЗС РФ Юрій Піліпсон заявив, шо Греція стала для громадян РФ "небезпечним місцем", передають Патріоти України.

Так, росіяни стикаються з "агресією та дискримінацією", тому їм більше не слід розглядати Грецію у якості країни для безпечного відпочинку. Іноді там навіть фіксують факти побиття російськомовних.

"В умовах безперервної антиросійської риторики з боку грецьких офіційних осіб та тиражування в місцевих ЗМІ дезінформації про події в Україні - а російські інформджерела давно заблоковані - продовжують надходити повідомлення про факти дискримінації і навіть пряму агресію стосовно росіян і російськомовних громадян", - заявив Піліпсон.

Також він поскаржився, що у росіян часто виникають проблеми з банківськими рахунками. У Греції їх блокують, а сам Піліпсон називає це "вільним трактуванням" санкцій ЄС. За його словами, рахунки росіян нібито блокують "за національною ознакою".

Це настільки обурює громадян країни-агресора, що вони скаржаться на порушення своїх прав та інтересів. Звісно, з такими скаргами вони звертаються у слідчий комітет РФ, адже ці заяви будуть приймати тільки там.

"Рекомендуємо громадянам у разі інцидентів подавати заяви до грецьких компетентних органів для притягнення винних до відповідальності. Як зазначалося вище, можливості консульського сприяння зараз серйозно обмежені через скорочення дипперсоналу, плюс наші офіційні запити часто залишаються без відповіді", - заявив Піліпсон, який намагається викликати жаль до росіян.

"Допомогли" окупантам остаточно евакуювати залишки свого гарнізону: Залужний показав удари по техніці РФ на Зміїному (відео)

субота, 2 липень 2022, 17:44

Українські безпілотники завдали нищівних ударів по залишеній російській техніці на острові Зміїний. Вчора окупанти намагалися самотужки це зробити, але невдало. Про це повідомив головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний, передають Патріот...

Журналісти розповіли, як Росія зганьбилася зі своїм "аналогом "Байрактара" (відео)

субота, 2 липень 2022, 16:41

Росіяни лякають власним аналогом "Байрактара" - ударним безпілотником"Альтіус". У РФ навіть називають його своєю гордістю. У Міноборони РФ стверджують, що цей безпілотний літальний апарат перевершує іноземні аналоги. Про це йдеться у сюжеті проекту Fre...