У найбільш зросійщеному місті Естонії почали демонтувати пам'ятки радянським солдатам

У вівторок, 16 серпня, уряд Естонії прийняв рішення про перенесення радянських пам'яток у Нарві і Нарва-Йиесуу. Про це повідомляє естонське видання ERR.

Підготовку до демонтажу танка-пам'ятника почато, у регіоні триває перенесення інших пам'яток.

Повідомляється, що задля безпеки на час знесення монументів поліція запровадила комендантську годину поблизу пам'ятників, закрила дороги для транспорту і пішоходів.

Прем'єр-міністр Естонії Кая Каллас на позачерговій прес-конференції заявила, що після повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого радянські військові пам'ятки в громадському просторі Естонії перестали бути просто місцевою проблемою.
"Ми не дамо Росії можливості використати минуле, щоб зруйнувати внутрішній світ Естонії", – сказала вона.
На місці демонтажу працюватиме так звана поліція "діалогу". Поліцейські естонською та російською мовами роз'яснюватимуть людям ситуацію, щоб не допустити хуліганських дій.

Протиправна ставка на корупційну "конячку" Орбана підвела: Генпрокурора Угорщини відправляють у відставку через скандальні дії у справі з Ощадбанком - ЗМІ

вівторок, 23 червень 2026, 14:32

Генеральний прокурор Угорщини Габор Балінт Надь може подати у відставку через справу з українським Ощадбанком. Про це повідомляє угорське видання HVG, посилаючись на заяву прем'єр-міністра Угорщини Петера Мадяра, передають Патріоти України. За словам...

Зеленський визначився, хто поїде головою делегації на конференцію до Гданська

вівторок, 23 червень 2026, 14:18

260620. Президент Володимир Зеленський не поїде до польського Гданська на конференцію з відновлення України, українську делегацію очолюватиме прем'єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України з посиланням на заяву Свириденко у її соцмережа...