У найкращому разі до першої половини серпня: В Офісі Зеленського оцінили межові рамки, скільки ще триватиме війна

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк спрогнозував, як довго в Україні триватиме війна з Росією, передають Патріоти України.

Якщо рахувати по накопиченню зброї, конфлікт може затягнутися на термін від двох до шести місяців, зазначив він в інтерв'ю виданню "Медуза". Водночас Подоляк наголосив, що тривалість війни залежить від безлічі факторів, тож не варто ставити конкретні терміни.

"Війна - нелінійний процес, впливають десятки, а то й сотні факторів, зокрема непрямі військові і непрямі дипломатичні. Я б терміни конкретно не ставив. Я б більше аналізував зміни суспільних настроїв в нашій країні, в Росії, у Європі. Ми зараз розуміємо, що необхідно знову почати більш інтенсивно працювати з проросійським лобі, яке є в Європі, щоб воно не мало можливості просувати далі вбивчі для України наративи", - сказав він.

Терміновий візит Шойгу до Білорусі: ЗМІ звернули увагу на цікаві деталі

неділя, 4 грудень 2022, 7:28

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу 3 грудня прилетів на переговори до білоруського колеги Віктора Хреніна. Як повідомляють оборонні відомства, Москва та Мінськ домовилися внести зміни до російсько-білоруської міждержавної угоди про спільне забезпечення...

Жителя РФ звинуватили в "дискредитації" армії за те, що... йому наснився Зеленський

неділя, 4 грудень 2022, 6:59

За словами підозрюваного Івана Лосєва, донос на нього написали лише після публікації про сон, у якому був Зеленський, а інша критика війни в Україні залишилася непоміченою. Російські силовики відстежували публікації користувача приблизно пів року, пере...