"В НАТО и Европе нас не ждут": Куди втік поціновувач Росії Мураєв (відео)

Австрійська столиця Відень — це не перше, але й не друге улюблене місце для українських VIP-біженців. На одних і тих самих вулицях, у ресторанах і готелях тут можна зустріти і народних депутатів, і суддів, і бізнесменів. Високий рівень життя і оптимальна відстань від українських кордонів зробили Відень головним європейським притулком для тих, у кого є гроші і немає бажання жити в Україні, допоки триває війна. І таких українців насправді виявилося дуже багато, зазначають Патріоти України.

Серед тих, хто перебуває у Відні — проросійський політик Євгеній Мураєв з родиною. "За інформацією декількох джерел "УП", Мураєв з родиною втік до Європейського Союзу, проти якого системно виступав на телебаченні", — розповіли розслідувачі.

У будній день 13 вересня у центрі Відня вони зустріли Toyota Camry з київськими номерними знаками. Машина зупинилася на головній вулиці австрійської столиці — Stephansplatz. Із авто вийшла жінка, дружина проросійського політика Євгенія Мураєва — Катерина.

"Жінка йде по крамницях і згодом повертається. Далі — знову йде на шопінг. Авто запарковане у неналежному місці, тому до нього одразу підходить поліцейський і виписує штраф. Машина не просто припаркована не за правилами, а колесом блокує проїжджу частину. Зрештою утворюється затор і на місці зʼявляється поліція, допоки з шопінгу не повертається дружина Мураєва. Далі авто з дружиною Мураєва у супроводі поліції залишає місце", — ці кадри видання зняло на відео.

У виданні зазначили, що Євгеній Мураєв переїхав не до Росії, а інтегрувався до Європейського Союзу. "За інформацією декількох джерел "Української правди" у політичних та бізнесових колах, Мураєв з родиною мешкають у Відні. А це означає, що український політик, який роками пропагував дружбу з Росією і виступав проти європейської інтеграції, після повномасштабного вторгнення Росії переїхав не до Росії, а інтегрувався до Європейського Союзу", — поінформували розслідувачі.

Вони намагалися додзвонитися до Мураєва і залишили повідомлення, але він так і не відповів.

"Братушки" підвели Кремль: У Сербії заявили, що не визнають результати "референдуму" на окупованих територіях України

неділя, 25 вересень 2022, 16:14

Згідно з нормами міжнародного права, Сербія не визнаватиме результати псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України. Про це заявив на пресконференції глава МЗС Сербії Нікола Селакович, повідомляють Патріоти України із посиланням на N1. ...

"Це було щось на зразок зомбі-апокаліпсису": Звільнений по обміну британець розповів про російський полон

неділя, 25 вересень 2022, 15:53

Британець Шон Піннер будучи добровольцем у складі Збройних Сил потрапив у полон до окупантів. Після визволення він розповів, що думав про те, що загине, передають Патріоти України. Британець розповів журналістам, що його катували у полоні. Зокрема й ви...