"У нього не залишилося козирів у колоді": Російський політолог пояснив, чому Путін поспішає з поправками до Конституції

Дмитро Орєшкін упевнений, що Володимир Путін передчуває погіршення ситуації для свого рейтингу.

Дмитро Орєшкін. Фото: Еспресо ТБ.

Росія 1 липня проголосує за зміни до Конституції. Чому президент Володимир Путін поспішає з цими поправками, пояснив російський політолог Дмитро Орєшкін в ефірі каналу "Україна 24". Патріоти України пропонують вам ознайомитися із його міркуваннями.

"Немає сумнівів, що, використовуючи весь набір інструментів, Путін отримає більш-менш переконливу цифру перемоги, але мова йде не про формальне, а про народне сприйняття. Згідно із законом 1998 року він міг провести зміни без народного голосування, але йому хотілося переконати, красиво на білому коні отримати три чверті голосів, щоб відкинути всі сумніви. Але так не вийде, вийшло б, якби було у квітні, але зараз рейтинг йде вниз", — сказав він.

Політолог упевнений, що Путін передчуває погіршення ситуації для свого рейтингу.

"Путін виглядає невпевнено, перегони з голосуванням кажуть, що він поспішає, розуміє, що через місяць, два, три буде ще гірше. Складається відчуття, що йому треба протягнути це голосування та отримати понад половину, з його подачі такий формат уже затвердив Конституційний суд. У Путіна не залишилося козирів в колоді, тому і парад хоче він провести, хоча 24 червня неорганічно для Росії, але йому це потрібно", — сказав він.

Відвідувати бал у Відні заборонено?: Глава МЗС Австрії запевнив, що візи делегатам РФ видали лише для ПА ОБСЄ

субота, 4 лютий 2023, 20:51

Відвідування Балу академіків членами російської делегації в ПА ОБСЄ, яким видано візи виключно для участі у зимовій сесії асамблеї 23-24 лютого у Відні, буде "кричущим порушенням міжнародного права". Про це заявив глава МЗС Австрії Александер Шалленбер...

Митні дані видали: Китай постачає РФ технології, потрібні для ведення війни в Україні, - західні ЗМІ

субота, 4 лютий 2023, 20:27

Китай надає технології, необхідні російським військовим для ведення війни в Україні, незважаючи на міжнародні санкції і експортний контроль. Про це свідчить огляд російських митних даних, опублікований The Wall Street Journal, передають Патріоти Україн...