"У нього не залишилося козирів у колоді": Російський політолог пояснив, чому Путін поспішає з поправками до Конституції

Дмитро Орєшкін упевнений, що Володимир Путін передчуває погіршення ситуації для свого рейтингу.

Дмитро Орєшкін. Фото: Еспресо ТБ.

Росія 1 липня проголосує за зміни до Конституції. Чому президент Володимир Путін поспішає з цими поправками, пояснив російський політолог Дмитро Орєшкін в ефірі каналу "Україна 24". Патріоти України пропонують вам ознайомитися із його міркуваннями.

"Немає сумнівів, що, використовуючи весь набір інструментів, Путін отримає більш-менш переконливу цифру перемоги, але мова йде не про формальне, а про народне сприйняття. Згідно із законом 1998 року він міг провести зміни без народного голосування, але йому хотілося переконати, красиво на білому коні отримати три чверті голосів, щоб відкинути всі сумніви. Але так не вийде, вийшло б, якби було у квітні, але зараз рейтинг йде вниз", — сказав він.

Політолог упевнений, що Путін передчуває погіршення ситуації для свого рейтингу.

"Путін виглядає невпевнено, перегони з голосуванням кажуть, що він поспішає, розуміє, що через місяць, два, три буде ще гірше. Складається відчуття, що йому треба протягнути це голосування та отримати понад половину, з його подачі такий формат уже затвердив Конституційний суд. У Путіна не залишилося козирів в колоді, тому і парад хоче він провести, хоча 24 червня неорганічно для Росії, але йому це потрібно", — сказав він.

Великомасштабні атаки на п'яти ділянках: Міноборони РФ заявило про початок українського Контрнаступу

понеділок, 5 червень 2023, 6:58

Українське командування наразі ніяк не коментує істерику Москви. Російське міноборони заявило про початок українського контрнаступу. Україна не коментує заяви. Жодних інших підтверджень активізації бойових дій немає. . Як стверджує міноборони РФ, Ук...

Герої тримають оборону і просуваються вперед: Український кулеметник показав бій на околицях Бахмута (відео)

понеділок, 5 червень 2023, 6:56

Українські військові продовжують обороняти місто-фортецю Бахмут у Донецькій області попри всі заяви російських окупантів про його захоплення. Наші безстрашні воїни вступають у ближній бій із загарбниками, щоб звільнити українську землю, передають Патрі...