"У нього не залишилося козирів у колоді": Російський політолог пояснив, чому Путін поспішає з поправками до Конституції

Дмитро Орєшкін упевнений, що Володимир Путін передчуває погіршення ситуації для свого рейтингу.

Дмитро Орєшкін. Фото: Еспресо ТБ.

Росія 1 липня проголосує за зміни до Конституції. Чому президент Володимир Путін поспішає з цими поправками, пояснив російський політолог Дмитро Орєшкін в ефірі каналу "Україна 24". Патріоти України пропонують вам ознайомитися із його міркуваннями.

"Немає сумнівів, що, використовуючи весь набір інструментів, Путін отримає більш-менш переконливу цифру перемоги, але мова йде не про формальне, а про народне сприйняття. Згідно із законом 1998 року він міг провести зміни без народного голосування, але йому хотілося переконати, красиво на білому коні отримати три чверті голосів, щоб відкинути всі сумніви. Але так не вийде, вийшло б, якби було у квітні, але зараз рейтинг йде вниз", — сказав він.

Політолог упевнений, що Путін передчуває погіршення ситуації для свого рейтингу.

"Путін виглядає невпевнено, перегони з голосуванням кажуть, що він поспішає, розуміє, що через місяць, два, три буде ще гірше. Складається відчуття, що йому треба протягнути це голосування та отримати понад половину, з його подачі такий формат уже затвердив Конституційний суд. У Путіна не залишилося козирів в колоді, тому і парад хоче він провести, хоча 24 червня неорганічно для Росії, але йому це потрібно", — сказав він.

ЗСУ ефективно накрили російські склади та вагони з боєприпасами на найбільшому залізничному вузлі Донеччини (відео)

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:16

Українські військові завдали удару по залізничних коліях та складах з боєкомплектом у тимчасово окупованій Ясинуватій, котра до 2014 року була найбільшою залізничною станцією та залізничним вузлом у Донецькій області. Про це повідомляють Telegram-канали.

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...