
Секретар РНБО Олексій Данілов вважає, що для нинішніх керівників Росії, які є ментальними вихідцями з Радянського Союзу, важливо мати хоча б якісь досягнення до певних сакральних дат. Тому цілком ймовірно, що новий наступ може розпочатися саме 24 лютого. Таку думку він висловив в інтерв'ю "Радіо Свобода", передають Патріоти України.
За його словами, окупанти насамперед готуються до атаки у Донецькій та Луганській областях. "У них є завдання щодо Донецької та Луганської областей для того, щоб вони повністю вийшли на їхні кордони. Вони вже тиждень намагаються зрозуміти, що у нас з обороною. Зараз там є певне накопичення військ", — сказав Данілов.
Секретар РНБО додав, що у військ РФ багато мобілізованих та "заліза", тому ЗСУ мають бути "у максимальній концентрації та готовності".
Водночас Данілов вважає, що російські окупанти не зможуть повторити ситуацію лютого 2022 року і перейти в повномасштабний наступ. "Наша країна лютого 2022 року і лютого 2023 року - це вже інша ситуація. Більше того, ми не розуміємо, в який спосіб зараз це може відбутися. На сьогодні пильність на кордоні і пильність наших ЗСУ в зовсім іншому стані", - наголосив він.
Секретар РНБО додав, що для України не є таємницею інформація щодо накопичення РФ військ і можливих напрямків їх наступів.
За чотири роки повномасштабної війни Україна перетворилася на одну з найтехнологічніших армій світу - і саме це може стати найбільшим провалом глави Кремля Володимира Путіна, передають Патріоти України з посиланням на Atlantic Council. У 2014 році Укра...
Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...