В обхід санкцій: З Туреччини до Росії їде німецьке обладнання для виробництва снарядів, - Bloomberg

Україна закликає Німеччину і компанію Spinner зупинити відправку в Росію дорогого обладнання, використовуваного для виробництва боєприпасів. Bloomberg пише, що має доступ до листа від українського Національного агентства із запобігання корупції, в якому говориться, що в кінці вересня на російський завод повинні доставити верстат з ЧПУ виробництва Spinner Werkzeugmaschinenfabrik GmbH з Туреччини.

Верстат, що використовує комп'ютерні інструменти для виготовлення точних приладів, необхідний для виробництва осколково-фугасних снарядів, які російські загарбники використовують в Україні. "Як тільки верстат потрапить в Росію, ми мало що зможемо зробити, щоб запобігти його використання у військових цілях Росією: час не терпить", - йдеться в листі.

Відзначається, що верстат завантажили на вантажівку в Туреччині ще 30 серпня, потім його перевезли на поромі в порт на північно-східному узбережжі Чорного моря. Звідти він відправиться на ВАТ "Серовский механічний завод".

Відзначається, що виробник боєприпасів пов'язаний з підсанкційним "Ростехом", а в якості імпортера вказана компанія "Юмак" - постачальник низки підприємств, що потрапили під санкції, що займається виробництвом боєприпасів, снарядів та інших компонентів, які використовуються в танках і винищувачах Су і Міг.

За словами співрозмовників Bloomberg, знайомих з поставками, в минулому в Росію з інших країн потрапило й інше обладнання, вироблене цією компанією.

Ніхто не хотів бути поруч: Друга Путіна відсадили на святкуванні річниці об'єднання Німеччини

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:28

Колишнього канцлера ФРН Герхарда Шредера, якого називають другом кремлівського диктатора Володимира Путіна, посадили окремо від усіх політиків на святкуванні річниці об'єднання Німеччини. Про це пише Bild, передають Патріоти України. Зазначається, що н...

"Тварюки ви": Соловйов влаштував істерику через "ярлик", який дав йому пошуковик "Яндекс" (відео)

вівторок, 3 жовтень 2023, 18:22

Пошуковик "Яндекс" обізвав відомого прокремлівського журналіста Володимира Соловйова "пропагандистом". Така "несправедливість" викликала в нього істерику, передають Патріоти України. Про свою образу рупор Кремля розповів в ефірі однієї зі своїх передач...