
Диктатор Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що у 2022 році з ним нібито зв'язувалися українські генерали та хотіли здатися в полон. Як передає російське пропагандистське ЗМІ "РИА Новости", про це "бацька" заявив під час виступу на II Мінській міжнародній конференції з євразійської безпеки, передають Патріоти України.
"Вони (російські війська — ред.) вже в передмістях Києва були. На околиці Києва були війська. Ніхто їх не стримав. Мені дзвонили генерали українські, просили звʼязатися з Путіним через мене, щоб зупинити війну і якось здатися в полон", — заявив підручний господаря кремля.
Про свою реакцію на ці прохання Лукашенко не повідомив — так само як і не назвав імена тих, хто конкретно йому телефонував. Натомість він заявив, що Мінськ обов'язково має бути присутнім за будь-яким переговорним столом, де йтиметься про врегулювання українського конфлікту.
Він також стверджує, що Білорусь не планує втручатися у війну, але визнає, що російські війська увійшли в Україну через територію Білорусі.
Також Лукашенко заявив, що зараз західні країни змінили свою позицію та готові домовлятися про "нічию" в російсько-українській війні. Про це написав "Пул Первого". За його словами, москва вже пропонувала "домовлятися". Тоді як у продовженні війни він звинуватив президента Володимира Зеленського — мовляв, усе через "амбіції".
Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ. . "Виконуючи поставлені президентом Укр...
Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...