В обмінному фонді поповнення: Українські захисники взяли в полон групу окупантів (відео)

Українські воїни продовжують поповнювати обмінний фонд для подальшого звільнення побратимів, що опинилися в російському полоні. Бійці 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Збройних сил України полонили кількох російських окупантів. У мережі з'явилося відео з "уловом". Судячи з оприлюднених кадрів, чекати на обмін тепер будуть щонайменше 6 загарбників, передають Патріоти України.

На відео, що з'явилося у мережі, видно результати "полювання" бійців 10-ї ОГШБр ЗСУ. Воїни змогли поповнити обмінний фонд щонайменше шістьма російськими окупантами. На кадрах зафіксовано процес зав'язування захопленим у полон окупантам очей, аби вони не бачили, куди саме їх транспортуватимуть далі.

Усіх полонених буде передано для подальшої роботи компетентним органам, їм будуть забезпечені належні умови тримання згідно з вимогами Женевської конвенції про поводження з військовополоненими. Ті з них, хто не скоїв воєнних злочинів, можуть згодом бути обміняні на українських військовополонених. На злочинців же чекає суд.

Не*** шастать: Найбільший аеропорт у Польщі більше не пропускатиме росіян

неділя, 25 вересень 2022, 10:59

Від понеділка, 26 вересня, громадянам країни-терористки Росії буде заборонено в'їзд до Польщі через аеропорт Шопена у Варшаві, який є найбільшим у Польщі і в той же час один з найбільших у Центральній Європі. Заборона також поширюється на інші повітрян...

Стало відомо, які країни допомагають Росії проводити псевдореферендуми в Україні

неділя, 25 вересень 2022, 10:56

Білорусь, Сирія, Єгипет, Бразилія, Венесуела, Уругвай, Того та Південно-Африканська Республіка фактично стали співучасниками фейкових референдумів, які Росія проводить на окупованих територіях України. Представники цих країн взялися виконувати роль іно...