В обмінному фонді поповнення: Українські захисники взяли в полон групу окупантів (відео)

Українські воїни продовжують поповнювати обмінний фонд для подальшого звільнення побратимів, що опинилися в російському полоні. Бійці 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Збройних сил України полонили кількох російських окупантів. У мережі з'явилося відео з "уловом". Судячи з оприлюднених кадрів, чекати на обмін тепер будуть щонайменше 6 загарбників, передають Патріоти України.

На відео, що з'явилося у мережі, видно результати "полювання" бійців 10-ї ОГШБр ЗСУ. Воїни змогли поповнити обмінний фонд щонайменше шістьма російськими окупантами. На кадрах зафіксовано процес зав'язування захопленим у полон окупантам очей, аби вони не бачили, куди саме їх транспортуватимуть далі.

Усіх полонених буде передано для подальшої роботи компетентним органам, їм будуть забезпечені належні умови тримання згідно з вимогами Женевської конвенції про поводження з військовополоненими. Ті з них, хто не скоїв воєнних злочинів, можуть згодом бути обміняні на українських військовополонених. На злочинців же чекає суд.

"Бл**, огризаються міцно, с*ки": Окупант розповів брату про гідну відсіч української армії під час бою (аудіо)

середа, 27 вересень 2023, 20:30

Розвідка перехопила чергову розмову окупантів, де загарбник скаржиться братові на те, що війна для нього триватиме ще довго, тому що ЗСУ завдають гідних ударів у відповідь на фронті. Аудіозапис розмови опублікувала пресслужба ГУР, передають Патріоти Ук...

Український уряд призначив нових заступників міністра оборони

середа, 27 вересень 2023, 19:30

Кабінет міністрів України призначив нових заступників міністра оборони. Про кадрові зміни в оборонному відомстві повідомив представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук в Telegram, передають Патріоти України. Зокрема, урядом на посаду...