В очах Х*йла кум - "гігант української політики": Путін дуже стурбований ситуацією із Медведчуком, - російський журналіст

Путін і Медведчук

Російського президента Володимира Путіна дуже турбує ситуація з заарештованим Віктором Медведчуком. Про це пише відомий російський журналіст, спеціальний кореспондент видання «Комерсант» Андрій Колесніков, аналізуючи зустріч Путіна з експертами клубу «Валдай», яка відбулася 21 жовтня, повідомляють Патріоти України.

«Очевидно, що пана Путіна дуже турбує ситуація з заарештованим Віктором Медведчуком. Він не може визволити його, але тим не менше має намір. І мабуть, піде до кінця. А чий це буде кінець, перевіриться експериментальним шляхом», — зазначає журналіст.

Він також процитував Путіна, який заявив, що під маркою навчальних центрів можна розмістити все, що завгодно: «Я знаю відповідні конституційні положення України. Але навчальні центри ніхто не забороняє мати. А під маркою навчальних центрів можна все що завгодно розмістити. Як я вже говорив, це було, теж публічно звучало: завтра під Харковом ракети з'являться — що нам робити з цим? Не ми ж туди ліземо зі своїми ракетами — до нас під ніс їх засовують. Звичайно, це проблема!».

«Він мав на увазі, що і нам доведеться їх під ніс засовувати. Якщо не це називається гонкою озброєнь, тоді що?», — прокоментував реакцію російського президента Колесніков.

Раніше Путін заявив, що Медведчука намагаються залучити за відкриту політичну позицію, яка спрямована на стабілізацію обстановки в країні. Він зазначив, що Медведчук зазнає переслідувань в Україні не за держзраду, яку йому інкримінують, а за відкриту політичну позицію.

«Медведчука намагаються притягнути до кримінальної відповідальності за державну зраду. За що? Він вкрав якісь секрети, таємно їх передав? Ні. А за що? За його відкриту політичну позицію, спрямовану на стабілізацію внутрішньополітичної ситуації в країні і вибудовування відносин з сусідами, які важливі для самої України», — сказав Путін.

Нагадаємо, 8 жовтня Генеральна прокуратура і Служба безпеки України оголосила нову підозру в зраді і сприянню тероризму Віктору Медведчуку. Нові звинувачення пов'язані зі зривом поставок вугілля в Україні з ПАР і сприянням постачання палива з окупованих територій Донецької та Луганської областей в 2014 році.

"Обурився, що кадирівці живуть у комфортних готелях": ФСБ почала викликати невдоволених умовами "спецоперації" військових

четвер, 1 грудень 2022, 12:51

На бесіди у ФСБ почали викликати незадоволених "спецоперацією" російських військових. Зокрема, співробітники спецслужби вимагають з'явитися "на співбесіду" військовослужбовців Чорноморського флоту. Про це "Можем объяснить" розповіла дружина офіцера, як...

"Буде суд, буде Гаага": В Донецьку і Луганську нагадали окупантам, що на них чекає (фото)

четвер, 1 грудень 2022, 12:40

На вулицях тимчасово окупованих Донецька та Луганська з'явилася українська символіка та послання від патріотів російським загарбникам. Окупантам нагадали, що на всіх військових злочинців чекає Гаага. Акцію провели активісти руху "Жовта стрічка". Відпов...