"Вы очень наивный": Сивохо та Гордон посперечалися в прямому ефірі з приводу Донбасу (відео)

Регіон під тиском російської окупації перетвориться на чорну діру і не зможе бути звільнений, поки при владі в Росії знаходиться Володимир Путін.

Сергій Сивохо. Фото: Українська правда.

Телеведучий Дмитро Гордон і комік Сергій Сивохо посперечалися в прямому ефірі з приводу можливості встановити мир на окупованій частині Донбасу. При цьому Гордон різко і емоційно звернувся до Сивоха з приводу його мирних ініціатив і назвав його "наївною людиною", передають Патріоти України.

На думку телеведучого, ніякі плани зі встановлення миру з "ЛДНР" неможливо реалізувати, оскільки цього не хоче російський президент Володимир Путін. Фрагмент відео з суперечкою Сивоха і Гордона був опублікований на YouTube-каналі тележурналіста. Гордон заявив, що всі слова і заяви Сивохо є наївними і не мають відношення до реальності, оскільки збутися не зможуть. Окуповану частину Донбасу чекає доля Придністров'я і Абхазії. Регіон під тиском російської окупації перетвориться на чорну діру і не зможе бути звільнений, поки при владі в Росії знаходиться Володимир Путін.

"Вы очень хороший человек и при этом очень наивный. Я хочу вам сказать, что будущее покажет правоту моих слов - от вас ничего не зависит, вам ничего не удастся, потому что Владимир Путин не хочет, чтобы на Донбассе был мир. Он хочет, чтобы это была серая черная зона, такая как Приднестровье, Южная Осетия, Абхазия и он своего добьется к сожалению", - заявив телеведучий.

Хіти тижня. "В Кремле ощущают - дно бесповоротно близко", - Климовський про новий провал Х**ла

вівторок, 7 липень 2020, 0:10

"Разглагольствования Путина 21 июня на телеканале "Россия-1" о "подарках" в виде "огромного количества российских земель" и "традиционных российских исторических территорий", которые "многие республики" якобы получили при учреждении СССР, а затем при е...

На півночі Європи знов зафіксують дещо підозріле?: В Архангельській області евакуюють жителів через ядерні випробування

вівторок, 7 липень 2020, 0:05

Мешканців селища Ненокса евакуюють на два дні. В Архангельській області Росії евакуюють жителів через ядерне випробування - місце проведення випробування відповідає місцю ядерної катастрофи російської ракети з ядерним двигуном, яка сталася раніше. Нара...