В очікуванні реваншу: Медведчук на росТБ схиляв Зеленського до амністії бойовиків

Кум російського президента і лідер партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук поки що не може підтримати переможця виборів Володимира Зеленського. Про це він заявив на російському пропагандистському телеканалі "Росія 24", повідомляють Патріоти України.

"Дуже складно говорити про обіцянки Зеленського, тому що таких не було. Були окремі репліки,та й вони з'явилися в останні 3-5 днів. Це все поки умовно", — сказав Медведчук.

При цьому продовжує наполягати, що миру на сході країни не можна досягти без амністії бойовиків та особливого статусу Донбасу, на що Зеленський сказав "ні".

"Може, ситуація зміниться. Може, це пов'язано з тим, що йому ще невідомі певні особливості процесу на Донбасі... Його підтримка може мати місце, якщо він реально захоче миру на Донбасі, і ми побачимо, що він реально це робить", — сказав Медведчук.

З архіву ПУ. "Украина мстит: Три русские подлодки вышли из строя у берегов Сирии", - блогер

субота, 19 вересень 2020, 22:00

"Ставшая легендарная история позорного русского авианосца "АДмирал Кузнецов", завонявшего дымом все Средиземное море, получила продолжение. Следом за моряками пришла очередь позориться русским подводникам. Как всегда, не обошлось без украинского следа"...

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов