В Одесі на борту есмінця HMS Defender підписали українсько-британський договір про розвиток ВМСУ

В Одесі на британському есмінці підписали договір: які можливості він дає Україні

Ракетний есмінець Королівського військово-морського флоту HMS Defender вже в Одесі. На його борту підписали договір про підтримку розвитку Військово-морських сил України, повідомляють Патріоти України з посиланням на Міністерство оборони України.

Офіційна назва підписаного документа - Меморандум про реалізацію проектів морського партнерства між консорціумом промисловості Сполученого Королівства та ВМС України.

З британської сторони договір підписав міністр з питань оборонних закупівель Джеремі Квін, з української - заступник Міністра оборони Олександр Миронюк.

Меморандум передбачає спільне проєктування та будівництво військових кораблів в Україні та Великій Британії, реконструкцію українських суднобудівних підприємств і будівництво двох баз ВМС України.

"Це ще один крок у розвитку двостороннього співробітництва між Україною та Сполученим Королівством задля зміцнення українського флоту, який стикається з постійною небезпекою у Чорному та Азовському морях", - йдеться в повідомленні.

Свідками церемонії підписання Меморандуму стали Секретар РНБО України Олексій Данилов, перший морський Лорд Великобританії адмірал Тоні Радакін і Надзвичайний і Повноважний Посол Великобританії в Україні Мелінда Сіммонс.

Учасники церемонії також спостерігали за спільними навчаннями українських, британських і американських військових на борту корабля.

Есмінець HMS Defender став вже другим кораблем Королівського флоту, який відвідав Одесу протягом останніх декількох тижнів.

"Спільні морські проєкти та регулярні візити військових кораблів - свідчення тісних зв’язків між Британією та Україною, партнерства та дружби", - йдеться в повідомленні.

Досить маячні про "трактористів" та "комбайнерів": У Держдепі США заявили, що обов'язок Росії – закінчити війну на Донбасі

неділя, 25 липень 2021, 12:08

Кент заявив, що Росія є країною-агресором й саме вона розпочала цю війну. "Це не конфлікт, це дійсно війна. І обов’язок закінчити війну – це обов’язок Росії, а не України. Це війна в Україні, але не війна України. І це була дійсно, стовідсотково, війна...

Продовжує дратувати Банкову: Разумков знов висловився проти того, щоб статус олігархів визначала РНБО, а не незалежний орган

неділя, 25 липень 2021, 11:56

Друга "перша людина" держави вказує на конфлікт інтересів у схемі законопроекту президента. Спікер Верховної Ради України вважає, що формуванням "переліку олігархів" має опікуватись не Рада національної безпеки й оборони на чолі з президентом, а спеціа...