В Одесі під час повітряної тривоги пролунали вибухи, горить порт (фото, відео)

В Одесі під час повітряної тривоги пролунали сильні вибухи. З міста повідомляють про "повітряний бій у небі над Одесою та областю" та про "найпотужнішу ракетну атаку з першого дня війни", передають Патріоти України.

"Прямо зараз у небі над Одесою та областю йде повітряний бій. Не виключено, що це найпотужніша ракетна атака з першого дня війни. Негайно пройдіть у будь-яке безпечне місце - у підвал, у паркінг, дотримуйтесь "правила двох стін" - закликали журналісти одеського видання "Думська" мешканців міста. Повідомляється, що вибухів було не менше 6.

"В порту Одеси - пожежа. Ось вам і зерновий коридор. Ці уйобки однією рукою підписують договори, а іншою направляють ракети. Так що, нам потрібні літаки і потрібно потопити весь чорноморський флот рф. Це буде якраз найкраща домовленість по вивозу зерна", - зазначив Олексій Гончаренко.

Більше не почесні: Депутати Харківської облради позбавили регалій своїх колег

субота, 3 грудень 2022, 14:05

Уперше депутати Харківської обласної ради позбавили регалій своїх колег, діючих депутатів. Причина - близькість до проросійських сил, зазначають Патріоти України. На сесії третього грудня депутати Харківської області позбавили почесних звань двох депут...

"Кажуть, куріння вбиває": Під Мелітополем прогриміли потужні вибухи, було чутно автоматні черги - мер Федоров

субота, 3 грудень 2022, 13:53

На території тимчасово окупованої Запорізької області 3 грудня сталася "бавовна". Потужні вибухи пролунали у селі Михайлівка Мелітопольського району. Також місцеві жителі чути автоматні черги. Про це у Telegram повідомив мелітопольський міський голова ...