В Одесі представниками США та України обговорюються деталі передачі ВМСУ ще кількох "Айлендів", - ВМС

28 січня в Одесі стартувала 3-денна робоча зустріч між представниками Військово-Морських Сил Збройних Сил України та Берегової охорони США. Захід проводиться для відпрацювання плану передачі для потреб ВМС України додатково трьох катерів класу Island, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу командування ВМС України.

"Зустріч проходить у рамках програми поставки катерів берегової оборони США в Україні. В даний час обговорюється питання поставки ще 3 катерів упродовж цього і наступного років, - зазначив начальник управління кораблебудування Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Василь Радчук. - Отримання катерів процес тривалий і вимагає як оновлення та модернізації устаткування катерів, так і підготовки екіпажів. Ми очікуємо, що до кінця 2020 року катери будуть повністю готові до прийому екіпажів, які ми відправимо на підготовку на початку 2021 року. Попередньо, перші два катери увійдуть до складу ВМС України вже у травні 2021 року наступний - з невеликим інтервалом".

Одним із питань зустрічі є обговорення можливості підготовки катерів для передачі і навчання екіпажів за рахунок іноземної сторони, а також можливість додаткової підготовки на базі військової частини Берегової охорони США в м. Балтімор українських інструкторів, які повинні, в подальшому, забезпечити повний цикл підготовки майбутніх екіпажів на базі вже отриманих катерів Island безпосередньо в Україні.

Нагадуємо, в 1985-1992 роках для Берегової охорони США побудували 49 катерів класу Island. 37 з них продовжують службу, інші кораблі США вже передавали Пакистану, Грузії і Коста-Ріці. Два такі катери, USCGC Cushing (WPB-1321) і USCGC Drummond (WPB-1323), побудовані 1988 року, отримала Україна.

Частину міста вже перекрили: ФБР заявило про загрозу зриву інавгурації Байдена, підозрюють ультраправих

вівторок, 19 січень 2021, 11:20

Федеральне бюро розслідувань США попередило правоохоронні органи округу Колумбія про загрозу зриву інавгурації Джо Байдена 20 січня. За даними бюро, представники ультраправих рухів в інтернеті обмінювалися картами потенційно вразливих місць у Вашингтон...

"Так кому він потрібен?": Путін потрапив на влучну карикатуру в тюрмі через арешт Навального

вівторок, 19 січень 2021, 11:19

Затримання та арешт російського опозиційного політика Олексія Навального, який повернувся в Росію в неділю, 17 січня, стали приводом для чергової карикатури, персонажем якої став президент Росії Володимир Путін. Сатиричну картинку відомого художника-ка...