
До узбережжя Одеської області знову винесло зірвану з якоря російську міну. Її виявили за 20 м від берега. Міна здетонувала просто у воді. Про це повідомили в Оперативному командуванні "Південь", передають Патріоти України.
"До узбережжя Одещини знов винесло зірвану з якоря ворожу міну. Вона була виявлена в морі за 20 м від берега. Міна здетонувала просто у воді, вірогідно від зіткнення з іншим предметом", - повідомили в ОК "Південь".
Військові знову й знову закликають жителів Одещини не наражати себе на небезпеку і не відвідувати заборонені зони. "Не наражайте себе на небезпеку, дотримуйтесь алгоритму дій при повітряній тривозі, не наближайтеся до підозрілих предметів та зон обмеженого доступу на узбережжі і в прикордонні, довіряйте тільки офіційним достовірним джерелам інформації, вірте в сили оборони й нашу спільну Перемогу", - закликають в ОК "Південь".
Масований наліт українських далекобійних дронів-камікадзе по території Росії показує, що Кремль зіштовхується з тією ж проблемою, яку досі не може розв'язати Україна. Це стосується переважно нестачі боєкомплекту до засобів ППО. передають Патріоти Украї...
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...