
До узбережжя Одеської області знову винесло зірвану з якоря російську міну. Її виявили за 20 м від берега. Міна здетонувала просто у воді. Про це повідомили в Оперативному командуванні "Південь", передають Патріоти України.
"До узбережжя Одещини знов винесло зірвану з якоря ворожу міну. Вона була виявлена в морі за 20 м від берега. Міна здетонувала просто у воді, вірогідно від зіткнення з іншим предметом", - повідомили в ОК "Південь".
Військові знову й знову закликають жителів Одещини не наражати себе на небезпеку і не відвідувати заборонені зони. "Не наражайте себе на небезпеку, дотримуйтесь алгоритму дій при повітряній тривозі, не наближайтеся до підозрілих предметів та зон обмеженого доступу на узбережжі і в прикордонні, довіряйте тільки офіційним достовірним джерелам інформації, вірте в сили оборони й нашу спільну Перемогу", - закликають в ОК "Південь".
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....