
До узбережжя Одеської області знову винесло зірвану з якоря російську міну. Її виявили за 20 м від берега. Міна здетонувала просто у воді. Про це повідомили в Оперативному командуванні "Південь", передають Патріоти України.
"До узбережжя Одещини знов винесло зірвану з якоря ворожу міну. Вона була виявлена в морі за 20 м від берега. Міна здетонувала просто у воді, вірогідно від зіткнення з іншим предметом", - повідомили в ОК "Південь".
Військові знову й знову закликають жителів Одещини не наражати себе на небезпеку і не відвідувати заборонені зони. "Не наражайте себе на небезпеку, дотримуйтесь алгоритму дій при повітряній тривозі, не наближайтеся до підозрілих предметів та зон обмеженого доступу на узбережжі і в прикордонні, довіряйте тільки офіційним достовірним джерелам інформації, вірте в сили оборони й нашу спільну Перемогу", - закликають в ОК "Південь".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...