
До узбережжя Одеської області знову винесло зірвану з якоря російську міну. Її виявили за 20 м від берега. Міна здетонувала просто у воді. Про це повідомили в Оперативному командуванні "Південь", передають Патріоти України.
"До узбережжя Одещини знов винесло зірвану з якоря ворожу міну. Вона була виявлена в морі за 20 м від берега. Міна здетонувала просто у воді, вірогідно від зіткнення з іншим предметом", - повідомили в ОК "Південь".
Військові знову й знову закликають жителів Одещини не наражати себе на небезпеку і не відвідувати заборонені зони. "Не наражайте себе на небезпеку, дотримуйтесь алгоритму дій при повітряній тривозі, не наближайтеся до підозрілих предметів та зон обмеженого доступу на узбережжі і в прикордонні, довіряйте тільки офіційним достовірним джерелам інформації, вірте в сили оборони й нашу спільну Перемогу", - закликають в ОК "Південь".
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...