
До узбережжя Одеської області знову винесло зірвану з якоря російську міну. Її виявили за 20 м від берега. Міна здетонувала просто у воді. Про це повідомили в Оперативному командуванні "Південь", передають Патріоти України.
"До узбережжя Одещини знов винесло зірвану з якоря ворожу міну. Вона була виявлена в морі за 20 м від берега. Міна здетонувала просто у воді, вірогідно від зіткнення з іншим предметом", - повідомили в ОК "Південь".
Військові знову й знову закликають жителів Одещини не наражати себе на небезпеку і не відвідувати заборонені зони. "Не наражайте себе на небезпеку, дотримуйтесь алгоритму дій при повітряній тривозі, не наближайтеся до підозрілих предметів та зон обмеженого доступу на узбережжі і в прикордонні, довіряйте тільки офіційним достовірним джерелам інформації, вірте в сили оборони й нашу спільну Перемогу", - закликають в ОК "Південь".
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...