В Офісі президента розповіли, хто пише промови Зеленському

За словами Юрія Костюка, в інавгураційній промові "дуже багато є думок і знахідок особисто президента".
Юрій Костюк. Фото: liga.net.

Глава держави Володимир Зеленський є головним райтером своїх промов. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента з гуманітарних питань Юрій Костюк в інтерв'ю, передають Патріоти України.

Говорячи про те, хто допомагає президенту писати його промови, він сказав: "У нас є такий вузький круг креативних людей. Головний у нас райтер, насправді, президент".
Зокрема, за словами Костюка, в інавгураційній промові "дуже багато є думок і таких знахідок особисто президента". У той же час він назвав "загальним" текст звернення Зеленського до українців і президента РФ Володимира Путіна щодо анонсованого телемосту між українським телеканалом NewsOne і "Россия24".
"Це спільне було. У нас немає такої схеми, що я прийшов, приніс три сторінки тексту, і президент це просто прочитав і потім сказав", - уточнив заступник керівника Офісу президента.
Однак він підкреслив, що "ключові, важливі, масштабні звернення, якщо це не спонтанне - обговорюються". "У нас є також і Сергій Шефір, який працював в "Студії "Квартал 95", я, який працював в "Студії "Квартал 95". Часто ми обговорюємо певні речі, і потім якось формується", - зазначив він.
Джерело: Громадське.ua

"Ліпше померти гордо, аніж повзати на колінах": Призначений Зеленським глава Київської ОДА подав у відставку

неділя, 20 жовтень 2019, 13:30

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян не пояснив причини своєї відставки, заяву він підписав сьогодні. Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян написав заяву про звільнення. Про це він повідоми...

Хіти тижня. "Зеленського у Ростов не пустять. У нього земля палатиме під ногами", - Портников

неділя, 20 жовтень 2019, 13:00

У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізації. «У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізаці...