В Офісі президента розповіли, хто пише промови Зеленському

За словами Юрія Костюка, в інавгураційній промові "дуже багато є думок і знахідок особисто президента".
Юрій Костюк. Фото: liga.net.

Глава держави Володимир Зеленський є головним райтером своїх промов. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента з гуманітарних питань Юрій Костюк в інтерв'ю, передають Патріоти України.

Говорячи про те, хто допомагає президенту писати його промови, він сказав: "У нас є такий вузький круг креативних людей. Головний у нас райтер, насправді, президент".
Зокрема, за словами Костюка, в інавгураційній промові "дуже багато є думок і таких знахідок особисто президента". У той же час він назвав "загальним" текст звернення Зеленського до українців і президента РФ Володимира Путіна щодо анонсованого телемосту між українським телеканалом NewsOne і "Россия24".
"Це спільне було. У нас немає такої схеми, що я прийшов, приніс три сторінки тексту, і президент це просто прочитав і потім сказав", - уточнив заступник керівника Офісу президента.
Однак він підкреслив, що "ключові, важливі, масштабні звернення, якщо це не спонтанне - обговорюються". "У нас є також і Сергій Шефір, який працював в "Студії "Квартал 95", я, який працював в "Студії "Квартал 95". Часто ми обговорюємо певні речі, і потім якось формується", - зазначив він.
Джерело: Громадське.ua

Підбурював громадян України до держзради: СБУ повідомила про підозру співробітнику Генштабу РФ

середа, 27 травень 2020, 0:32

У 2017 році підозрюваний, зокрема, схилив заступника керівника Протоколу Прем’єр-міністра України до державної зради. У СБУ зазначається, що підозрюваний перебуває у РФ на посаді начальника оперативного відділу розвідувального управління штабу Західног...

"Зеленський обіцяв, що українці побачать "дзвінки" Порошенку. Ось вони", - нардеп Гончаренко

середа, 27 травень 2020, 0:21

Депутат вважає, що за допомогою ДБР Зеленський "розправляється" зі своїм попередником. Депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко на своїй сторінці в Facebook прокоментував скандал з "візитом" ГБР на виставку особистої колекції екс-президента України Пе...