"В окопі труп на трупі лежить": Полонений "вагнерівець" вразив розповіддю про втрати окупантів (відео)

Командувач Сухопутний військ ЗСУ Олександр Сирський опублікував відео допиту полоненого "вагнерівця", захопленого в районі Бахмута, передають Патріоти України.

39-річний Денис Ватрушев із Ханти-Мансійського округу був завербований у ПВК "Вагнер" в одній із колоній Тюмені, де відбував покарання за вбивство. У бою під Бахмутом зек отримав важке поранення – мінно-вибухову травму ноги та був кинутий своїми ж товаришами по службі. Ватрушев просидів пораненим 4 дні, поки не потрапив у полон. Полонений розповів, як його кинули, а також про величезну кількість загиблих "вагнерівців", яких кидають в "м'ясорубку", навіть не забирючи назад тіла.

"Це м'ясорубка. Тут можна йти лише в одну сторону. Шанс 1 зі ста, що вибиретеся звідти живими. Окоп смерті – там труп на трупі лежить. Навіть трупи не виносять. Евакуації нема. Я чотири дні поранений в окопі сидів. Мене покинули свої ж. Тому хочу передати їм, що вони козли і вир*дки", – зазначає завербований зек.

Також він розповів, що у ПВК "Вагнер" харчування як такого нема. Сухпайки до завербованих зеків не доходять, тому вони шукають їжу і воду самостійно.

Крім того згадав і про "обнулення" – так називають страти "вагнерівців", які відмовилися виконати наказ командування.


Хоче влаштувати торг: Путін знову заявив, що готовий до переговорів для завершення війни

четвер, 21 вересень 2023, 14:30

Президент країни-агресорки Володимир Путін під час зустрічі з топдипломатом Китаю Ван Ї у Санкт-Петербурзі вкотре заявив, що готовий до переговорів для завершення розв’язаної ним агресивної війни проти України. Про це йдеться в повідомленні МЗС КНР про...

Допомагали Росатому: Керівники сумського заводу постачали у РФ насоси для атомних реакторів

четвер, 21 вересень 2023, 13:41

Керівники сумського заводу постачали насоси для атомної енергетики та нафтогазової галузі Росії. Про це повідомляє пресслужба СБУ, передають Патріоти України. Підприємство входить до структури російської фінансово-промислової групи ГМС, яка є однією з ...