"В окремих випадках": Сирський пояснив, чому деяким бригадам ЗСУ не вдається утримувати оборону

Під час триденної поїздки на Східний напрямок фронту головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що деякі бригади не можуть утримати оборону через недостатню кваліфікацію командирів та штабів, а також анонсував кадрові зміни на рівні бригад. Про це він написав у телеграм, передають Патріоти України.

"Продовжую працювати на Східному фронті. Протягом трьох днів цілком стало зрозуміло, чому у разі однакових показників укомплектування особовим складом, озброєнням та військовою технікою одним бригадам вдається стримувати ворожі атаки та тримати позиції, а іншим - ні", - йдеться у повідомленні.

На думку головкома, насамперед це залежить від командира бригади, рівня його підготовки, досвіду, спроможності приймати виважені рішення і розуміння всієї повноти відповідальності за виконання поставлених завдань та за життя і здоровʼя своїх підлеглих.

Крім того, Сирський заявив, що велике значення має рівень підготовки та злагодженості штабу бригади, через який командир здійснює свої повноваження.

Він зазначив, що до окремих бригад, де є проблеми з підготовкою штабу, було відправлено групи фахівців для передання досвіду та надання допомоги.

Головнокомандувач підкреслив, що ухвалив усі необхідні рішення щодо забезпечення бригад резервами, боєприпасами, безпілотниками та іншим обладнанням.

"В окремих випадках, коли командир не володіє обстановкою, а дії та команди безпосередньо створюють загрозу життю та здоров'ю підлеглих, я змушений приймати кадрові рішення", - зазначив генерал.

Головнокомандувач відзначив бійців 54 бригади, артилерія якої знищила дві колони росіян, а також воїнів 25, 47 та 79 бригад, які обороняють Орлівку, Бердичі та Новомихайлівку. "Відзначаю як позитив заміну однієї бригади на передньому краї після двох років безперервних боїв та переміщення в тил для відновлення боєздатності", - додав Сирський.

Ворог намагався штурмувати, але щось пішло не так: Прикордонники взяли в полон трьох окупантів на Донеччині (відео)

субота, 13 квітень 2024, 17:44

Прикордонники Волинського загону взяли в полон трьох окупантів під час ворожого штурму наших позицій в районі Новомихайлівки. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, передають Патріоти України. Відомо, що до бійців Волинського загону заг...

Часів Яр може повторити долю Авдіївки: Експерт дав невтішний прогноз і вказав на головні проблеми

субота, 13 квітень 2024, 17:30

Місто Часів Яр на Донеччині може повторити долю Авдіївки, яку росіяни захопили у лютому 2024 року, якщо у нас не буде достатньо сил для його захисту. Про це ТСН.ua розповів Ігор Романенко, військовий експерт, генерал-лейтенант у відставці та заступни...