В окупантів істерика: Ведучому телемарафону "Єдині новини" росіяни погрожують "денацифікацією"

Ведучий ТВ-марафону обʼєднаних українських телеканалів "Єдині новини" від 1+1 Євген Плінський почав отримувати на свою адресу погрози щодо життя та здоровʼя. Це сталося після ефіру від 22 травня, під час якого в тому числі подавалася інформація щодо інциденту в місті Енергодар, де внаслідок вибуху постраждав призначений окупаційною російською владою "мер". Про це повідомляє пресслужба телеканалу "1+1", передають Патріоти України.

"Після розголосу в ефірі факту підриву в Енергодарі зрадника і колоборанта з Енергодару Андрія Шевчика, який оголосив себе окупаційним мером, почав отримувати погрози від рашистів про мою подальшу "денацифікацію". Орків дуже розлютили мої слова про те, що така доля чекає усіх зрадників і що помста Українців наздожене кожного. Але після повідомлень із погрозами, я можу лише підтвердити свої слова. Кожного окупанта та колоборанта чекає сумна доля та справедлива розплата! Ми переможемо! Слава Україні!", - написав Плінський у Facebook.

Погрози надходять з номерів різних російських операторів у приватні повідомлення в соціальних мережах Telegram та WhatsApp.

"Кожен журналіст, кожен ведучий та учасник інформаційного спротиву зараз тримає оборону на медійному фронті. Звісно, що те, з яким завзяттям і темпом ми спільними зусиллями даємо відсіч фейкам, пропаганді та цькуванню – не подобається ворогу. Але ми впевнені, що Перемога близько і жодні залякування на цьому шляху не змусять нас змінити курс, бо правду не спинити!", – прокоментували інцидент в 1+1 media.

Протиправна ставка на корупційну "конячку" Орбана підвела: Генпрокурора Угорщини відправляють у відставку через скандальні дії у справі з Ощадбанком - ЗМІ

вівторок, 23 червень 2026, 14:32

Генеральний прокурор Угорщини Габор Балінт Надь може подати у відставку через справу з українським Ощадбанком. Про це повідомляє угорське видання HVG, посилаючись на заяву прем'єр-міністра Угорщини Петера Мадяра, передають Патріоти України. За словам...

Зеленський визначився, хто поїде головою делегації на конференцію до Гданська

вівторок, 23 червень 2026, 14:18

260620. Президент Володимир Зеленський не поїде до польського Гданська на конференцію з відновлення України, українську делегацію очолюватиме прем'єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України з посиланням на заяву Свириденко у її соцмережа...