
Російські окупанти найближчим часом не планують новий наступ на Харків. Про це свідчить те, що вони виводять військових медиків із сусідньої з Харківщиною Бєлгородської області. Таку заяву зробив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко. Відповідний пост з’явився в його Telegram-каналі, передають Патріоти України.
"У Бєлгородській області з Шебекіна розпочато процес виведення спеціального медичного загону 220-го МОСН ЗВО, який було розгорнуто 24 лютого. Фактично з перших днів вторгнення цей підрозділ у Бєлгородській області обслуговував поранених окупантів, яких звозили з України. 3-тє хірургічне відділення відігравало головну роль щодо медичної підтримки передових підрозділів РОВ", – написав оглядач.
Коваленко зазначив, що передислокація медиків свідчить про зміни пріоритетів у Кремлі. Водночас у Ростовській області концентрація польових госпіталів зберігається. Це, зі свого боку, свідчить про зосередження російських окупаційних військ на Луганському та Донецькому напрямках. "Тобто на Харків ніхто повторно не піде – всі зусилля РОВ сконцентровані на гарячковому утриманні того, що лишилося", – резюмував Коваленко.
Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцирь-С1 у Феодосії та автомобільний пором Петропавловськ у районі Керчі в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у суботу, 27 червня, передають Патріоти Укр...
Масовані атаки українських безпілотників перевантажують російську ППО та вже вивели з ладу близько 20% нафтопереробних потужностей РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Ефективність далекобійних ударів. Збільшення кіль...