В окупованій Горлівці спалили музей легендарного українського футболіста

В окупованій Горлівці спалили музей легендарного українського футболіста Сергія Реброва. Про це він розповів виданню fanday.net, передають Патріоти України.

"Стало ще гірше, ніж після 2014 року. Я ні з ким із Горлівки не спілкуюсь і мені не цікаво, що там зараз відбувається. Знаю, що спалили мій музей через мою проукраїнську позицію", - сказав Ребров.
За словами футболіста, жодних друзів у Горлівці у нього не залишилося, всі розсудливі люди, які мали можливості, поїхали звідти. "У мами залишилися там знайомі, вона спілкується з ними по телефону, але мені особливо не цікаво", — наводить видання слова Реброва.

"Отримав благословення Люцифера": Роспропаганда зробила "містичний" сюжет про Зеленського (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 12:00

Російська пропаганда не втомлюється штампувати нові фейки про українського президента Володимира Зеленського. Вже кілька місяців про українського лідера говорять крізь призму "містики". Цього разу рупори Кремля показали дивний сюжет про Зеленського та ...

Авіанальоти на телевежу у Харкові робили за наказом росіянина, який народився у Чугуєві

вівторок, 31 січень 2023, 11:45

Командуючому армією ВПС Росії та командиру авіаполку заочно повідомили про підозри та викликали на допити. Служба безпеки України заочно повідомила підозру двом росіянам, Олегу Маковецькому та Олексію Лободі, які командували обстрілом телевежі у Харков...