
У лікарнях окупованого Маріуполя вмирає кожен четвертий пацієнт. У місті критично не вистачає лікарів та медикаментів. Про це 5 серпня розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у своєму Telegram-каналі,, передають Патріоти України.
"Ліків не вистачає, цинічно пропонують "купити" в аптеках, що частково належать наближеним до Пушиліна фірмам, частково – Тернавському, який віддає частину прибутку кримінальним структурам Іващенка (читай Петра Іванова)", – написав він.
За словами радника мера, в лікарнях Маріуполя "нормальні" умови створюють насамперед для військових РФ, тоді як звичайних людей кладуть у коридорах. "За відсутністю персоналу – фактично кидають на самоті. Звідти й надвисока смертність", – пояснив Андрющенко.
Він додав, що інсулінозалежні пацієнти опинилися в ще гіршому стані. Так, привезений із РФ ендокринолог приймає в одній лікарні раз на тиждень, у четвер.
Він "роздає" інсулін у шприцах, проте щастить не всім, а ситуацію сумісності та підбору інсуліну зовсім ніхто не контролює. "Просто медицини немає в місті. Жодної, крім ілюзорної", – підкреслив Андрющенко.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....