В окупованому Маріуполі в лікарнях помирає кожен четвертий пацієнт - критично бракує медикаментів

У лікарнях окупованого Маріуполя вмирає кожен четвертий пацієнт. У місті критично не вистачає лікарів та медикаментів. Про це 5 серпня розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у своєму Telegram-каналі,, передають Патріоти України.

"Ліків не вистачає, цинічно пропонують "купити" в аптеках, що частково належать наближеним до Пушиліна фірмам, частково – Тернавському, який віддає частину прибутку кримінальним структурам Іващенка (читай Петра Іванова)", – написав він.

За словами радника мера, в лікарнях Маріуполя "нормальні" умови створюють насамперед для військових РФ, тоді як звичайних людей кладуть у коридорах. "За відсутністю персоналу – фактично кидають на самоті. Звідти й надвисока смертність", – пояснив Андрющенко.

Він додав, що інсулінозалежні пацієнти опинилися в ще гіршому стані. Так, привезений із РФ ендокринолог приймає в одній лікарні раз на тиждень, у четвер.

Він "роздає" інсулін у шприцах, проте щастить не всім, а ситуацію сумісності та підбору інсуліну зовсім ніхто не контролює. "Просто медицини немає в місті. Жодної, крім ілюзорної", – підкреслив Андрющенко.

Хто розмінував Чонгар: Резніков розказав, як армія РФ швидко дісталася з Криму до Херсона

четвер, 11 серпень 2022, 10:56

Україна після перемоги у війні з РФ проведе розслідування щодо того, хто розмінував "Чонгар" і мости на всіх кримських перешийках, що дало можливість окупаційним військам швидко просунутися територією Херсонської області. Про це сказав міністр оборони ...

Військові втрати мінімальні: Влада Білорусі дала офіційну трактовку "хлопкам" на аеродромі "Зябровка", котрий віддано Росії для атак України

четвер, 11 серпень 2022, 10:49

Там загорілася "одна з одиниць техніки", йдеться в офіційному коментарі білоруського міноборони. "10 серпня близько 23 години під час контрольного пробігу однієї з одиниць техніки після проведеної заміни двигуна сталося її займання. Особовим складом св...