В окупованому Севастополі на підводні човни завантажують ракети "Калібр" (фото)

У Південній бухті окупованого Севастополя на підводні човни Чорноморського флоту завантажують ракети. Про це повідомляє кореспондент "Крим.Реалії", передають Патріоти України.

За даними журналіста, біля причалів у Південній бухті Севастополя пришвартовано два підводні човни проекту Варшав'янка. До одного з причалів два портові буксири притягли самохідний плавучий кран СПК-46150. На східному березі бухти поруч із причалами стоять два довгомірні Камази, в кузові яких видно транспортно-пускові контейнери з ракетами.

Загалом у складі Чорноморського флоту Росії шість підводних човнів проекту Варшавянка: Б-261 Новоросійськ, Б-237 Ростов-на-Дону, Б-262 Старий Оскол, Б-265 Краснодар, Б-268 Великий Новгород та Б-271 Колпіно.

Підводні човни типу Варшавянка несуть крилаті ракети типу Калібр, що застосовуються у різних модифікаціях, та наносять удари по морським і наземним цілям. Кожен підводний човен озброєний чотирма такими ракетами.

ОКР Калібр – російські крилаті ракети з кодифікації НАТО SS-N-27 Sizzler. Розроблені та виробляються ОКБ Новатор.

Для ураження наземних цілей із підводними човнами використовуються крилаті ракети з номенклатурою 3М14К. Їхній діаметр 533 мм, довжина 6,20 метрів, стартова маса 1770 кг.

Над Бахмутом збили російський штурмовик Су-25 (відео)

вівторок, 7 лютий 2023, 12:52

У небі над Бахмутом українські прикордонники успішно збили російський штурмовик Су-25. Ворожий штурмовик прикривав з повітря піхоту, яка наступала на лінію оборони захисників. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ, передають Патріоти України. . "ПЗРК одн...

Голова суду на Харківщині агітувала колег переходити на бік окупантів (фото)

вівторок, 7 лютий 2023, 11:59

Державне бюро розслідувань завершило досудове розслідування щодо очільниці Вовчанського районного суду, обвинувальний акт направлено до суду. Слідчі встановили, що Ірина Уханьова активно допомагала росіянам створювати місцеву окупаційну судову установу...