В окупованому Севастополі на підводні човни завантажують ракети "Калібр" (фото)

У Південній бухті окупованого Севастополя на підводні човни Чорноморського флоту завантажують ракети. Про це повідомляє кореспондент "Крим.Реалії", передають Патріоти України.

За даними журналіста, біля причалів у Південній бухті Севастополя пришвартовано два підводні човни проекту Варшав'янка. До одного з причалів два портові буксири притягли самохідний плавучий кран СПК-46150. На східному березі бухти поруч із причалами стоять два довгомірні Камази, в кузові яких видно транспортно-пускові контейнери з ракетами.

Загалом у складі Чорноморського флоту Росії шість підводних човнів проекту Варшавянка: Б-261 Новоросійськ, Б-237 Ростов-на-Дону, Б-262 Старий Оскол, Б-265 Краснодар, Б-268 Великий Новгород та Б-271 Колпіно.

Підводні човни типу Варшавянка несуть крилаті ракети типу Калібр, що застосовуються у різних модифікаціях, та наносять удари по морським і наземним цілям. Кожен підводний човен озброєний чотирма такими ракетами.

ОКР Калібр – російські крилаті ракети з кодифікації НАТО SS-N-27 Sizzler. Розроблені та виробляються ОКБ Новатор.

Для ураження наземних цілей із підводними човнами використовуються крилаті ракети з номенклатурою 3М14К. Їхній діаметр 533 мм, довжина 6,20 метрів, стартова маса 1770 кг.

Форинт впав до рекордно низького рівня: Орбан просить допомоги в ЄС через проблеми в економіці

вівторок, 28 червень 2022, 0:52

Економіка Угорщини сповільниться в другій половині року через швидке зростання відсоткових ставок і стрімку інфляцію, передають Патріоти України. Угорський форинт упав до рекордно низького рівня по відношенню до євро. Через це прем'єр-міністру Віктору...

"Здобули важливе позитивне рішення": Кулеба розповів про успіх України в трибуналі ООН у справі захоплення кораблів ВМСУ у Керченській протоці

вівторок, 28 червень 2022, 0:41

Міжнародний трибунал ООН з морського права підтримав позицію України в справі про захоплення Росією українських моряків і кораблів у Керченській протоці у 2018 році. Про це повідомив голова МЗС Дмитро Кулеба у Twitter у понеділок, 27 червня, передають...