В окупованому Сімферополі з'явився псковський десант та важка військова техніка (фото)

10 квітня 2021 року, з Псковської області РФ на станцію "Сімферополь - Вантажний" прибули залізничні платформи з важкою бойовою технікою, повідомляють Патріоти України.

Пункт відправлення - станція "Полкова" на околиці міста Пскова. Вантаж належить російській в/ч 07264. Це 76-та гвардійська десантно-штурмова дивізія ЗС РФ. У відкритих даних є відомості про командира частини. Ним значиться Наумець Олексій Васильович.

За номером однієї із платформ, зафіксованих на знятому очевидцями відео, приналежність вантажу визначили автори моніторингового воєнного блогу Radioskaner. Ними використовувалася одна з баз відстеження комерційних вантажів (а там проходять майже усі російській вантажі, на які було укладено угоди з перевезення) на залізниці.

"Мощные залпы и попадания. Дым валит…": На околицях окупованого Донецька не вщухають потужні обстріли

п’ятниця, 7 травень 2021, 13:15

Під тимчасово непідконтрольним українському уряду Донецьком сьогодні, 7 травня, тривають важкі обстріли. Про це повідомляють місцеві жителі в соціальних мережах, передають Патріоти України. «Путиловка слышала сторону ЯБП. Дым валит… куда-то попали», — ...

"Фашизм не пройде": Депутат від ОПЗЖ заставив Харків "святковими" бордами (фото)

п’ятниця, 7 травень 2021, 12:58

Скандальний депутат Харківської міської ради від "Опозиційної платформи – За життя" Андрій Лесик заставив місто своїми агітаційними бордами з написом "Фашизм не пройде". Відповідними кадрами він сам поділився на особистій сторінці у Facebook, передають...