В ОПУ хочуть звільнити обох: Між Тараном і Хомчаком точаться постійні конфлікти

Автором відповідної ініціативи джерела називають главу Офісу президента Андрія Єрмака.

Офіс президента розглядає можливість звільнення міністра оборони Андрія Тарана і керівника Генштабу Руслана Хомчака, повідомляють Патріоти України.

За інформацією джерел видання, між Тараном і Хомчаком присутній постійний конфлікт. У зв’язку з цим в ОП розглядають можливість звільнення відразу двох чиновників.

“Міністра, по суті не шкода, а під виглядом вирішення конфлікту Міноборони і Генштабу можна звільнити і непіддатливого Хомчака”, – йдеться в статті.

Автором відповідної ініціативи джерела називають главу Офісу президента Андрія Єрмака, при цьому категорично проти цього рішення виступає глава МВС Арсен Аваков.

Байден домовився з Меркель про узгодження політики щодо України

вівторок, 26 січень 2021, 20:45

«Лідери домовились про «спільне напрацювання стратегічних пріоритетів в політиці, зокрема щодо Афганістану, Ірану, Китаю, Росії, України та Західних Балкан», ‒ йдеться у повідомленні. Байден заявив у Twitter, що запевнив Меркель у відданості співпраці ...

Білий дім знов наповнив дружній собачий гавкіт: Вівчарки Байденів переїхали до резиденції президентів США

вівторок, 26 січень 2021, 20:38

Світлинами домашніх улюбленців на новому місці поділилася дружина президента в Twitter. "Чемп і Мейджор приєдналися до нас у Білому домі", - підписала фото двох німецьких вівчарок Джилл Байден, зазначають Патріоти України. Переїзд собак Байденів знамен...