"В ОПЗЖ Медведчука крупный раскол": Казанський розповів про проблеми проросійської партії на Одещині

В інформаційному просторі тривалий час ходять чутки про те, що в партії назрів розкол на групу Льовочкіна-Бойка і Медведчука-Рабиновича.

У проросійській партії Віктора Медведчука "Опозиційна платформа ЗЖ" намітився новий розкол, який розділив політичну силу на два табори. Розкол проявився 9 травня в Одесі, де партія ОПЗЖ організувала два окремих один від одного автопробіги, повідомляють Патріоти України.

В інформаційному просторі тривалий час ходять чутки про те, що в партії назрів розкол на групу Льовочкіна-Бойка і Медведчука-Рабиновича. І схоже, що чим ближче вибори, тим цей розкол серйозніше. Про це в своєму телеграм-каналі написав журналіст і блогер Денис Казанський. Він розповів, що в Одесі групи планують висувати різних кандидатів в мери.

"От первой пойдет Скорик, от второй - Рабинович. Оба они будут противостоять Труханову, так что грядет по-настоящему великая ватная битва за Одессу. В нее уже, кстати, включился и Шарий, который взялся мочить Труханова на своих ресурсах", - пише Казанський.

Крім того, він зазначив що розкол в ОПЗЖ видно і в інших регіонах. "Например, на Луганщине люди Бойко действуют под брендом Команды Бойко" и больше не используют бренд ОПЗЖ. А местные организации ОПЗЖ не упоминают в своих заявлениях и на своих страницах Бойко и его людей (Дунаева, Чернецова, Йоффе)", - розповів журналіст.

Розпиляють, чи відкриють по новій: З Макіївки зник пам'ятник першовідкривач вугілля на Донбасі Григорію Капустіну

неділя, 25 липень 2021, 6:10

На новий пам'ятник Капустіна, мабуть, грошей не вистачило - ймовірно, в черговий раз «відкриють» старий. Зі звичного постаменту в Макіївці зникла статуя Григорія Капустіна, якого називають відкривачем вугілля на Донбасі. Про це повідомляють місцеві паб...

Хіти тижня. Втілення "кінця епохи бідності": Юзика в труселях, як у Зеленського, заскочили з пивом на пляжі Одещини

неділя, 25 липень 2021, 1:00

У курортному селищі Грибівка під Одесою у липні 2020 року на пляжі помітили депутата від фракції "Слуга народу" Юрія Корявченкова, повідомляють Патріоти України з посиланням на видання Klymenko Time. . Колишній артист "Кварталу-95", відомий як Юзик, ст...