"В ОПЗЖ Медведчука крупный раскол": Казанський розповів про проблеми проросійської партії на Одещині

В інформаційному просторі тривалий час ходять чутки про те, що в партії назрів розкол на групу Льовочкіна-Бойка і Медведчука-Рабиновича.

У проросійській партії Віктора Медведчука "Опозиційна платформа ЗЖ" намітився новий розкол, який розділив політичну силу на два табори. Розкол проявився 9 травня в Одесі, де партія ОПЗЖ організувала два окремих один від одного автопробіги, повідомляють Патріоти України.

В інформаційному просторі тривалий час ходять чутки про те, що в партії назрів розкол на групу Льовочкіна-Бойка і Медведчука-Рабиновича. І схоже, що чим ближче вибори, тим цей розкол серйозніше. Про це в своєму телеграм-каналі написав журналіст і блогер Денис Казанський. Він розповів, що в Одесі групи планують висувати різних кандидатів в мери.

"От первой пойдет Скорик, от второй - Рабинович. Оба они будут противостоять Труханову, так что грядет по-настоящему великая ватная битва за Одессу. В нее уже, кстати, включился и Шарий, который взялся мочить Труханова на своих ресурсах", - пише Казанський.

Крім того, він зазначив що розкол в ОПЗЖ видно і в інших регіонах. "Например, на Луганщине люди Бойко действуют под брендом Команды Бойко" и больше не используют бренд ОПЗЖ. А местные организации ОПЗЖ не упоминают в своих заявлениях и на своих страницах Бойко и его людей (Дунаева, Чернецова, Йоффе)", - розповів журналіст.

Все залежить від одного фактора: У МОЗ остаточно назвали умови та дати введення повного локдауну в Україні

середа, 2 грудень 2020, 8:23

В Україні дата введення повного локдауну буде залежати від рівня захворюваності на коронавірус, у Міністерстві охорони здоров'я розглядають два варіанти, які будуть рекомендувати до розгляду урядом. Про це повідомляють "Подробиці" з посиланням на джере...

Ударний БПЛА США перевіряє українську ППО

середа, 2 грудень 2020, 6:10

Ударний БПЛА США MQ-9 Reaper перевіряє українську ППО на західному кордоні нашої держави. Після навчання «Чисте небо» це вже другий раз коли безпілотний літальний апарат MQ-9 Reaper тренується з українськими Повітряними Силами. Сьогоднішні спільні трен...