В ОРДЛО через велику кількість убитих "мобілізованих" відкривають нові цвинтарі, - правозахисники

В містах тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей з’являються нові цвинтарі, інформують Патріоти України.

Як повідомляє Східна правозахисна група, на нових кладовищах ховають "мобілізованих" місцевих мешканців, які загинули. "В Антрациті, Лутугинському районі, Ровеньках та поблизу Єнакієвого виділили земельні ділянки для поховання осіб, які були вбиті під час збройної агресії РФ проти України. Тіла вбитих жителів ОРДЛО, які були примусово мобілізовані, заборонено ховати на загальних кладовищах", - йдеться у повідомленні.

За інформацією правозахисників, такі заборони окупанти впровадили аби не створювати ажіотаж серед місцевого населення.

Стало відомо про уражені кораблі на суднобудівному заводі Керчі

п’ятниця, 26 червень 2026, 13:26

На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...

Перед Керченським мостом через "наймасованішу атаку безпілотників за останній рік" утворилася рекордна черга з тисяч автівок в бік росії

п’ятниця, 26 червень 2026, 13:12

Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...