В оточенні Путіна спалахнув розбрат: Пригожин порушив клятву і "гризеться" з Міноборони РФ, - генерал

В оточенні російського диктатора Володимира Путіна загострюється розбрат. Зокрема, почалося приниження власника приватної військової компанії "Вагнера" Євгена Пригожина, передають Патріоти України.

"Кухар Путіна" обіцяв захопити Бахмут на Донеччині до нового року, проте не зміг цього зробити. Через те, що він не дотримався слова, хоч так впевнено це обіцяв, диктатор РФ більше йому не довіряє.

Це підірвало і військовий, і політичний авторитет ПВК "Вагнера". Про це розповів колишній очільник Служби зовнішньої розвідки України, генерал армії України Микола Маломуж під час чату на Главреді.

"Пригожин клятвено запевняв, що "вагнерівці" візьмуть Бахмут, але слова не дотримався. Саме тому зараз і почалося приниження Пригожина, бо він не виконав особисте завдання Путіна і порушив клятву. Це підірвало його престиж – і політичний, і військовий, і самого формування "Вагнер", – зазначає генерал.

Пригожин захотів реабілітуватися, тому задіяв усі можливості для захоплення Соледару. Він хоче захопити місто, щоб потім з цієї позиції розгорнути операцію по захопленню Бахмуту.

Хто такий Микола Маломуж

Проте російські військові і Путін розуміють, що Пригожин і його ПВК "Вагнера" нічого не вдіють, адже у них недостатньо сил. "Тому Путін, не довіряючи військовому "таланту" Пригожина, дав вказівку кинути в район Соледара і Бахмута більш професійні сили – сили спеціальних операцій та повітряно-десантні війська. От зараз Пригожин і не задоволений тим, що його недооцінили, а ЗС РФ акцентують увагу на тому, що Пригожин не здатен виконувати завдання, і досі місто не захоплене", – пояснює генерал Маломуж.

Зараз Пригожин і міноборони РФ тягнуть ковдру кожен на себе, намагаючись дискредитувати один одного, каже генерал.

Французькі "колісні танки" AMX-10RC вже відстоюють незалежність Україні. Перші відео

четвер, 30 березень 2023, 4:00

Як працюють французькі "колісні танки" AMX-10RC на полі бою в Україні – такі перші відео оприлюднили у мережі. Панцерники прибули до країни ще 16 березня, про це раніше заявляв міністр оборони Франції. Йдеться про партію з 14 одиниць. Згодом до Україні...

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...